FUN AND PLAY

Czy spotkałeś kiedyś kogoś, kto został wystrzelony z procy? Nie, to nie jest żart! Masz możliwość zostać jedną z osób, których opowieść o nowym, ekstremalnym przeżyciu sprawi, że znajomi będą zbierać szczęki z podłogi! Ludzka proca, to nic innego jak wersja big size jednej z ulubionych zabawek wielu chłopców z czasów dzieciństwa. Dwa słupy, specjalne liny i Ty poddający się przeciążeniom porównywalnym do tych, które odczuwają piloci myśliwców. Wszystko odbywa się pod ścisłą kontrolą i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Odważysz się?
Szukaj po kategorii

Fun and Play - Strzał z ludzkiej procy w Opalenicy

Uwielbiasz adrenaliny i ciągle szukasz nowych wrażeń? A może chciałbyś poczuć, jak to jest być…wystrzelonym z procy? Fun and Play sprawią, że przeżyjesz coś, co będziesz wspominał do końca życia! Znajdź się pośrodku procy w rozmiarze XXL! I poczuj się jak pilot myśliwca F-16 podczas startu!

Strzał z ludzkiej procy, Opalenica, Fun and Play

Fun and Play specjalizuje się w niezapomnianych przeżyciach dla każdego! Niezależnie od wieku czy płci Fun and Play sprawi, że przeżyjesz niezapomniane chwile! Skakałeś już na bungee, a chciałbyś spróbować skoczyć na bungee w poziomie? Spraw sobie niesamowite emocje i wrażenia, których nigdy nie zapomnisz!

Fun and Play: emocje i zabawa

Fun and Play oferuje najwyższe w Polsce poziome bungee! Podczas wystrzału z ludzkiej katapulty polecisz na wysokość około 36 metrów. Wybierz emocjonującą przygodę, której nie sposób opisać słowami.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.