Foto Styl Studio

Foto Styl Studio to osoby uwielbiające swoją pracę, które wiedzą, że najlepsze efekty osiąga się, gdy wkłada się w nią serce. Jeśli szukasz studia zdjęciowego, w którym na pierwszym miejscu jest klient, a indywidualny charakter wykonanych zdjęć jest dla fotografa priorytetem, to dobrze trafiłeś! Szeroka oferta sesji zdjęciowych sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Marzysz o uwiecznieniu wyjątkowych chwil związanych z oczekiwaniem na narodziny dziecka? A może chciałbyś uwiecznić na zdjęciach płomienne uczucie, jakim darzysz swoją ukochaną osobę? Niezależnie od tego, co interesuje Cię najbardziej, Foto Styl Studio zadba o to, aby efekty ich pracy wprawiły Cię w zachwyt!
Szukaj po kategorii

Foto Styl Studio w Katowicach

Foto Styl Studio to profesjonalne studio fotograficzne działające w Katowicach. Prowadzone jest od ponad 20 lat przez fotografkę z ogromnym sercem i pasją do zdjęć — Paulinę Mazurek. Foto Styl Studio specjalizuje się w fotografii ludzi. Autorka zdjęć pomimo zamiłowania do przyrody i pięknych krajobrazów, najlepiej czuje się w chwytaniu ludzkich emocji na portretach, sesjach indywidualnych, grupowych i rodzinnych. Do każdej z sesji podchodzi indywidualnie, a długoletnie doświadczenie nauczyło ją, jak pracować z człowiekiem po drugiej stronie obiektywu i wydobywać z niego wewnętrzne piękno, a także spokój, luz i opanowanie. Studio Foto Styl Studio wyposażone jest w wiele ciekawych rekwizytów i atrybutów, a także kostiumów, które z powodzeniem można wykorzystywać podczas tematycznych sesji. Paulina Mazurek traktuje sesję fotograficzną jako efekt obopólnej pracy, więc jeśli masz własny pomysł na zdjęcia, to śmiało będziecie mogli go zrealizować. Jej profesjonalne podejście pomoże Wam się otworzyć i poczuć pewność siebie, dzięki czemu sesja będzie bardzo udana.

Sesja fotograficzna w Katowicach z Foto Styl Studio

Rodzinna Sesja Fotograficzna, Sesja Fotograficzna „Będę Mamą”, a może Sesja Fotograficzna „Dla Najmłodszych"? Oferta Foto Styl Studio jest bardzo bogata i dopasowana do potrzeb każdego klienta. Jeśli potrzebujesz profesjonalnych zdjęć do CV, na profil na LinkedIn, bądź do innych zawodowych celów, wybierz produkt Biznesowa Sesja Fotograficzna. Profesjonalna fotografka, uwielbiająca pracę z ludźmi, podpowie Ci jak zapozować, aby zdjęcia pokazały Cię z jak najlepszej strony. Sesja trwa 1 godzinę, a do wyboru będziesz mieć aż 10 odbitek, w różnych kadrach, pozach i stylizacjach. Dostaniesz obrobione zdjęcia na płycie CD oraz w wersji drukowanej. Wiemy jak wielkie znaczenie ma pierwsze dobre wrażenie. Spraw, aby fotografia na Twojej świeżo złożonej aplikacji nie pozostawało złudzeń, że zatrudnienie Ciebie będzie najlepszą decyzją Twojego pracodawcy.

Foto Styl Studio Katowice

Właścicielka Foto Styl Studio i fotografka, Paulina Mazurek rozwijała swoją pasję do robienia zdjęć już od dziecka. Jej pierwszym aparatem była Smiena — radziecki kompaktowy aparat fotograficzny na kliszę. W latach 80. był to hit i ciężko było go zdobyć. Paulina swoje pierwsze zdjęcia wywoływała w łazience przy czerwonej żarówce, która zamieniała się na czas jej pracy z kliszą w prowizoryczną ciemnię. Do dziś wielu artystów i pasjonatów wywołuje w ten sposób zdjęcia z analogowych aparatów i stają się one coraz bardziej popularne, zyskując miano bliższe fotografii artystycznej. Kto z nas nie pamięta czasów, w których oddawało się film do fotografa i czekało kilka dni na zdjęcia z wakacji ????? Fotografia to wspaniała przygoda w każdej formie!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.