Driving Centers

Szukasz sposobu na udoskonalenie swoich umiejętności prowadzenie samochodu? Twoja fura naszpikowana jest elektroniką i nie do końca wiesz, jak to wszystko okiełznać? Nie martw się! Z pomocą przybywa Driving Centers z szeroką ofertą kursów skierowanych do każdego! Naucz się, w jaki sposób przygotować się do jazdy, aby była ona dla Ciebie jak najbardziej bezpieczna, a przede wszystkim komfortowa. Poznaj zasady eco-drivingu i zredukuj spalanie swojego samochodu, co przełoży się na płynniejsze i przyjemniejsze pokonywanie codziennych tras, a także sporą oszczędność w Twoim portfelu! A może jesteś młodą mamą, która będzie wozić swoją pociechę i chcesz wiedzieć jak to robić w odpowiedni sposób? Kurs Doskonalenia Jazdy — Bezpieczna Mama, zawiera szereg wskazówek jak sprawić, aby przewożenie dziecka stało się przyjemne, nawet przy bagażniku załadowanym po sufit! To najwyższa pora, aby stać się odpowiedzialnym uczestnikiem ruchu drogowego!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Driving Centers

Driving Centers to firma oferująca kursy doskonalenia jazdy samochodami osobowymi. Firma stacjonuje w Warszawie, ale posiada oddziały w wielu miastach na terenie całej Polski. Oferta kursów jest bardzo bogata i ich przeznaczenie jest dopasowane do okoliczności i potrzeb kurantów, jak i ich umiejętności za kółkiem. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalną kadrę instruktorów, posiadających ogromne doświadczenie i pasję do motoryzacji. Misją Driving Centers jest dbanie o bezpieczeństwo Polaków na drogach. Mentorem szkoły jest austriacki twórca najnowocześniejszej metody szkolenia kierowców, Franz Wurz – który wyznaje naukę przez doświadczenie, jako najważniejszy aspekt kursów doskonalenia jazdy. Driving Centers chce mieć czynny wpływ na poprawę bezpieczeństwa na polskich drogą, więc oprócz kursów i szkoleń, zajmuje się również edukacją, doradztwem, motywacją i popularyzowaniem bezpiecznej jazdy samochodem w Polsce.

Kurs doskonalenia jazdy samochodem w Driving Centers

W ofercie Driving Centers możesz znaleźć tematyczne kursy doskonalenia jazdy, trwające od 1,5 do 3 godzin, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli szykujesz się do nowej roli zostania mamą, a samochód to Twój codzienny środek komunikacji, możesz wybrać Kurs Doskonalenia Jazdy — Bezpieczna Mama, podczas którego dowiesz się jak właściwie zapinać pasy z adapterem oraz jak jeździć płynnie i bezpiecznie, troszcząc się o siebie i dziecko. A jeśli jesteś świeżo upieczonym kierowcom możesz zdecydować się na Kurs Doskonalenia Jazdy - Młody Kierowca, na którym zdobędziesz pewność siebie za kółkiem, a tym samym poczujesz się bezpieczniej i zniwelujesz towarzyszący Ci podczas prowadzenia stres. Każdy, kto chce podszkolić swoje umiejętności prowadzenia auta, znajdzie tutaj coś dla siebie.

Bądź bezpieczny dzięki Driving Centers

Szkolenia oferowane przez Driving Centers oprócz tego, że zwiększają bezpieczeństwo na drogach i poprawiają umiejętności kursantów, mają szereg innych korzyści społecznych i ekonomicznych. Dzięki nauce poprawnej techniki jazdy możemy obniżyć koszty paliwa o 20%, dopasowując odpowiednią prędkość do warunków drogowych i ucząc się utrzymywać jednostajne tempo jazdy. Ponadto prawidłowa jazda pozwala obniżyć koszty napraw o 15%, a ekonomiczne prowadzenie samochodu, pomaga chronić środowisko, zmniejszając emisję CO2. Wysoka świadomość jazdy i poprawne umiejętności prowadzenia samochodu zmniejszają ryzyko wypadków. Warto zainwestować w tego typu kursy w trosce o naszych bliskich, jak i nas samych!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.