Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

CafeKino

Jesteście fanami kinematografii, a wieczory przed dużym ekranem to Wasz ulubiony sposób spędzania wolnego czasu? Możecie je urozmaicić, wybierając się do Cafe Kino w Bydgoszczy! W ofercie specjalnej tego klimatycznego kina znajdziecie coś dla romantyków oraz grupy przyjaciół. Wypad do Kina dla Twojej Ekipy będzie świetnym sposobem na zacieśnienie więzi i odnowienie relacji! A może chcesz zabrać swoją drugą połówkę na wyjątkową randkę? Seans w pustym kinie w akompaniamencie Prosecco… brzmi romantycznie? Już teraz nie musisz się wysilać i wypraszać gości! Wybierz Romantyczny Seans w Kinie Tylko dla Dwojga i pokaż jaką Julią bądź jakim Romeo jesteś!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki:

Prywatny seans w kinie w Bydgoszczy - Cafekino

Cafe Kino to miejsce, w którym zasmakujesz cudownego kinowego klimatu. Najznakomitszy repertuar w połączeniu z niezwykłymi słodkościami- to receptura na cudowne popołudnie. Cieszcie się wyjątkowym seansem na wyłączność i przeżyjcie romantyczną przygodę z najnowszymi hitami kinowymi.

Cafe Kino - prywatny seans kinowy

Romantyczny seans w kinie dla dwojga to okazja na wybór najbardziej interesującego Was filmu z repertuaru. Do tego butelka Prosecco umili Wam wieczór. Macie ochotę na wieczór w większym gronie? To także jest możliwe! Możesz zabrać ze sobą do 10 osób i wspólnie rozkoszować niesamowitymi filmami. To co, jaki film wybieracie?

CafeKino - wymarzony seans w kinie

Cafe Kino to miejsce, które przywraca klimat ulicy Długiej w Bydgoszczy. To jedyne miejsce na Kujawach, gdzie w piwnicach kawiarni uruchomiona została sala kinowa. Projekcja filmów odbywa się na ogromnym ekranie o wymiarach 2,5 na 4 metry. Niepowtarzalny filmowy klimat oraz niesamowita atmosfera przyciągnie Cię właśnie do tego miejsca.