Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

BLINK Escape

Mroczne tajemnice, zaskakujące zwroty akcji i opowieści, których zakończenie trudno przewidzieć. Wizyta w BLINK Escape w Radomiu to doskonała rozrywka wymagająca kreatywnego myślenia i współpracy na najwyższym poziomie. Rozwiąż zagadkę z pomocą bliskich Ci osób i ciesz się intelektualną zabawą, która pobudzi Twoje zmysły do działania. BLINK Escape to miejsce, w którym spędzisz fantastyczne chwile i poczujesz prawdziwe emocje. Najwyższa pora rozwiązać mrożącą krew w żyłach zagadkę. Zegar tyka!
Szukaj po kategorii

BLINK Escape, Radom – rozrywka pełna emocji

BLINK Escape w Radomiu to wyjątkowe miejsce, pełne zaskakujących tajemnic i angażujących opowieści. Radomski escape room tworzy zespół z wieloletnim doświadczeniem, który dba o przebieg zabawy na najwyższym poziomie. Pasjonaci zagadek i rozrywki umysłowej pokażą Wam, że escape room to naprawdę doskonały sposób spędzenia wolnego czasu. Zabierz ze sobą ukochaną osobę albo podejmij wyzwanie ze znajomymi i przekonajcie się wspólnie, czy 75 minut to wystarczający czas, aby rozwiązać kryjącą się w pokoju tajemnicę. W BLINK Escape Radom czekają Was niesamowite emocje. Pora obudzić swoją kreatywność!

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół

Weź udział w niesamowitej przygodzie, pełnej niespodziewanych zwrotów akcji i spędź czas w gronie najbliższych Ci osób. W czasie zabawy w escape roomie przydadzą Wam się umiejętności logicznego myślenia, spryt i współpraca. Bez tego trudno będzie odkryć tajemnicę, która czeka na Was w pokoju pełnym zagadek. W ramach przeżycia do wyboru jest jeden z dostępnych pokoi: Strefa Cienia, Testament, Eksperyment. Minimalny wiek uczestnika zabawy to 10 lat. Przeżycie przeznaczone jest dla 2 do 5 osób. Przygoda w BLINK Escape Room sprawdzi się więc zarówno jako pomysł na randkę z ukochaną osobą, jak i wspólną zabawę w gronie przyjaciół lub rodziny. Czas na intrygującą rozrywkę!

Zobacz, jakie pokoje czekają na Ciebie i Twoich przyjaciół w BLINK Escape Radom

Strefa Cienia to pokój w etnicznym klimacie, w którym czekają na Was opowieści tajemniczego znachora. Testament to natomiast rozrywka związana z zagadkowym spadkiem, podczas której musicie rozwiązać tajemnice pozostawione przez dalekiego wuja. Wizyta w tym pokoju to okazja, aby odkryć to, co skrywał przed światem przez wiele lat. Eksperyment to natomiast przerażający pokój, osadzony w tematyce niebezpiecznego badania ludzkiego mózgu. Wizyta w tej przestrzeni to sposób, aby przekonać się, jak wrażliwe są wasze zmysły. Pora wziąć udział w niesamowitej przygodzie i odwiedzić BLINK Escape w Radomiu!

Rozwiąż tajemnice skrywane w BLINK Escape w Radomiu

Jeśli jesteś miłośnikiem rozrywki w umysłowym wydaniu, to wizyta w BLINK Escape w Radomiu jest propozycją idealną dla Ciebie. Taka zabawa to sposób, aby spędzić czas w gronie rodzinnym, z przyjaciółmi, ukochaną osobą albo z najlepszym kumplem. Niezależnie od tego, z kim wybierzesz się w tę tajemniczą przygodę, pamiętaj, że wyzwanie nie będzie łatwe. Czeka Was kilkadziesiąt minut intrygującej zabawy, która niejednokrotnie Was zaskoczy. Przekonajcie się wspólnie, czy uda Wam się odnaleźć klucz i skończyć grę przed upływem wyznaczonego czasu. Do dzieła!