(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Agroturystyka Alpaka Konradów

Jesteś miłośnikiem zwierząt? A może Twoje dziecko uwielbia wypady do zoo i czerpie z nich ogromną przyjemność? Agroturystyka Alpaka Konradów to miejsce, w którym poznasz zwierzęta o niezwykłym charakterze, niesamowicie miękkiej wełnie i wyjątkowej urodzie. Alpaki to stworzenia o usposobieniu, które zachęca do ich bliższego poznania. Przyjazne, komunikatywne i otwarte na kontakt z człowiekiem – to tylko niektóre z cech tych intrygujących zwierząt. Przekonaj się o korzyściach wynikających ze spaceru z alpakami i ciesz się wizytą w Agroturystyce Alpaka Konradów.
Szukaj po kategorii

Agroturystyka Alpaka Konradów – gwarancja prawdziwej radości

Zagroda pełna alpak, kucyków, kóz górskich i nie tylko. Agroturystyka Alpaka Konradów to miejsce, w którym poznasz wyjątkowe stworzenia o łagodnym usposobieniu. Spotkanie z alpaką to okazja, aby spędzić chwile pełne radości w przyjaznym otoczeniu i przekonać się o niesamowitej mądrości tych zwierząt. Spacer z alpaką ma na celu dostarczenie pozytywnego ładunku emocjonalnego, ułatwia przełamanie lęków oraz umożliwia oderwanie się od problemów codziennego życia. Agroturystyka Alpaka Konradów łączy w sobie możliwość spacerów z alpakami z wizytą w mini zoo. To miejsce idealne zarówno dla dorosłych, jak i rodzin z dziećmi.

Spacer z Alpakami dla Przyjaciół – Agroturystyka Alpaka Konradów

Spędź cudowne chwile w towarzystwie przyjaciół i weź udział w wyjątkowym spacerze z alpakami w Agroturystyce Alpaka Konradów. Te niezwykle mądre i przyjazne stworzenia sprawią, że na Twojej twarzy pojawi się prawdziwy uśmiech. Spacer z alpakami potrwa 60 minut, a podczas trwania przeżycia będziesz mógł poprowadzić alpakę na smyczy, głaskać ją i przytulać. W ramach zabawy otrzymacie worek specjalnie przygotowanej marchewki, którą nakarmicie zwierzę. Wszystko odbędzie się pod czujnym okiem jednego z opiekunów zagrody. Przeżycie przeznaczone dla 1 do 5 osób. Dzieci do 2 roku życia mogą wziąć udział w zabawie bezpłatnie. Spacer połączony jest ze wstępem do Mini Zoo, który nie jest ograniczony czasowo. Niesamowita przygoda z alpakami czeka na Ciebie i Twoich najbliższych

Alpaka czy lama? Poznaj różnice!

Zarówno alpaki, jak i lamy to ssaki parzystokopytne z rodziny wielbłądowatych. W Polsce hodowane przede wszystkim ze względu na wełnę. Alpaki dodatkowo wykorzystywane są do alpakoterapii, wspomagającej rehabilitację zarówno ruchową, jak i umysłową. Jeśli do tej pory nie odróżniałeś alpaki od lamy, to czas najwyższy poznać podstawowe różnice między nimi. Po pierwsze, lamy charakteryzują się długimi uszami i podłużnym pyskiem. Alpaki natomiast mają zaokrąglony pyszczek, a ich uszy przypominają uszy owcy. Dodatkowo lama jest wyższa i cięższa od alpaki. Jeśli chodzi o wełnę tych ssaków, to wełna alpaki jest bardziej miękka niż jej kuzynki lamy. Co ważne, to nie alpaki, a lamy częściej plują na odwiedzających je gości. W przypadku udomowionych alpak plucie zdarza się naprawdę rzadko. Odwiedź Agroturystykę Alpaka Konradów i przekonaj się sam!

Agroturystyka Alpaka Konradów – wyjątkowe chwile z Alpakami

Odwiedź agroturystykę w Konradowie i poznaj alpaki, które z pewnością zaskoczą Cię swoim łagodnym usposobieniem i otwartością na kontakt z człowiekiem. To niezwykłe zwierzęta, pełne przyjaznego nastawienia. Spacer z alpakami to okazja, aby czerpać pozytywną energię i satysfakcję z aktywności poza domem. Poznaj zwierzęta z Agroturystyki Alpaka Konradów i przekonaj się o prawdziwej wyjątkowości tych ssaków z rodziny wielbłądowatych.