Aerotechnika

Jesteś fanem podniebnych atrakcji? Chciałbyś przeżyć kolejną podniebną przygodę w zupełnie innym wydaniu? Skorzystaj z oferty firmy Aerotechnika Jacek Kondracki i wsiądź na pokład samolotu ultralekkiego! Do wyboru masz dwie lokalizacje, w Szczecinie lub w Zielonej Górze. Niezależnie od tego, na które miejsce się zdecydujesz, będziesz rozkoszował się niesamowitymi widokami. Odkrywaj na nowo piękne tereny północno-wschodniej Polski! A może zawsze marzyłeś o tym, aby będąc w powietrzu przejąć stery i samemu zdecydować o kierunku Twojego lotu? Teraz masz taką możliwość! Przejdź 30-minutowe szkolenie teoretyczne, a następnie pod czujnym okiem instruktora pokieruj maszyną i poczuj się jak prawdziwy pilot! Nie czekaj i wzbij się wysoko w przestworza!
Szukaj po kategorii

Aerotechnika - powietrzna przygoda

Aerotechnika to firma specjalizująca się w organizowaniu lotów komercyjnych, a także w prowadzeniu szkoleń na pokładzie samolotów ultralekkich. Swoją działalność prowadzi w dwóch lokalizacjach — na lotnisku Szczecin Dąbie oraz na lotnisku Zielona Góra Przylep. Przeloty odbywają się na dystansie czasowym 20, 30, lub nawet 60 minut. Gwarantuje to możliwość obejrzenia z lotu ptaka naprawdę ogromnego obszaru i podziwiania okolicznej przyrody. Podczas szkoleń doświadczony instruktor duży nacisk kładzie na kwestie związane z bezpieczeństwem. Dlatego lot, w którego trakcie stery ma przejąć kursant, jest poprzedzony niezbędnym szkoleniem teoretycznym.

Loty z Aerotechnika

Jeśli marzyłeś o tym, aby wzbić się wysoko nad ziemie na pokładzie ultralekkiego samolotu, po to, aby potem przejąć stery, to oferta Aerotechniki Jacek Kondracki jest właśnie dla Ciebie! W ramach prezentu Zostań Pilotem przejdziesz szkolenie teoretyczne przed startem i dowiesz się, jak pilotować tę wyjątkową maszynę. Następnie w trakcie trwającego 30 minut lotu przejmiesz stery i pod bacznym okiem towarzyszącego Ci instruktora zdecydujesz o kierunku Twojej podróży. Długość lotu rozszerzona została w wariancie Zostań Pilotem PRO, gdzie do Twojej dyspozycji jest aż 60 minut spędzone na pilotowaniu samolotu i podziwianiu spektakularnych widoków! Zrobione przez Ciebie zdjęcia wzbudzą podziw wśród Twoich znajomych, a na dodatek będą świetną pamiątką, do której zawsze będziesz mógł wrócić.

Lot samolotem w Szczecinie, Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim: Aerotechnika

Samoloty ultralekkie są maszynami stworzonymi typowo pod kątem amatorskiego latania. Aby zostać sklasyfikowane w tej kategorii, muszą spełnić kilka wymagań. Prędkość przeciągnięcia nie może przekraczać 65 km/h, a masa startowa samolotu nie może przekraczać 450 kg. Prędkość przelotowa samolotów tego typu waha się w przedziale od 90 do aż 270 km/h, a ich możliwy zasięg to nawet 1800 km!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.