Wytwórnia Radości

Czy chciałbyś unieść się w przestworza i móc podziwiać widoki z zupełnie innej perspektywy? Czy wiesz, jakie to niesamowite uczucie wzbić się w niebo i mieć możliwość obserwowania wszystkiego z lotu ptaka? Poczuć się całkowicie wolnym i uwolnić niesamowitą dawkę endorfin i adrenaliny? Zafunduj sobie lot wiatrakowcem i przeżyj niesamowite chwile w powietrzu! Poczuj się niesamowicie i doznaj czegoś, czego jeszcze nigdy wcześniej nie miałeś okazji doświadczyć – przekonaj się, że będzie to przygoda Twojego życia.
Szukaj po kategorii

Lot wiatrakowcem z Wytwórnią Radości

Wytwórnia Radości w swojej misji ma dzielenie się miłością do latania oraz radością, która z niej wynika. Loty widokowe to nie jedynie zwiedzanie miasta z perspektywy lotu ptaka. To niesamowite emocje, które towarzyszą nam podczas wznoszenia się w przestworza. To możliwość spełnienia marzeń z dzieciństwa dotyczących latania. Na pewno nie raz śniłeś o tym, by wznieść się w przestworza i poczuć niesamowitą wolność oraz adrenalinę. Teraz możesz spełnić to pragnienie i przeżyć niesamowite emocje. Dotknij chmur i zbliż się do słońca dzięki niesamowitemu lotowi wiatrakowcem. Poczuj nieopanowaną radość, która wynika z wolności, spełnienia marzeń i doświadczenia czegoś zupełnie od tego, co otacza Cię na co dzień. Spróbuj i przeżyj wyjątkowy dzień!

Podziwiaj przestworza z Wytwórnią Radości

Wytwórnia Radości to miejsce, w którym spełniają się marzenia o lataniu w przestworza i podziwianiu niesamowitych, zapierających dech w piersiach widoków z perspektywy ptaka. W ramach lotów możesz nacieszyć się niesamowitą przygodą z pokładu wiatrakowca, który jest nieco mniej znanym statkiem powietrznym. Jego unikatowość polega na tym, że wirnik nie jest napędzany silnikiem, a jedynie powietrzem. Jest to całkowicie bezpieczne, ale tym samym dużo ciekawsze od standardowych lotów. Wiatrakowiec jest w stanie osiągnąć bardzo niską prędkość 30 km/h, co sprawia, że podziwianie widoków z góry jest dużo ciekawsze. W ramach prezentu możesz skorzystać z lotu przez 15, 30 lub nawet 60 minut. Naciesz się niesamowitą przygodą, którą zapamiętasz na zawsze!

Ciekawostki o wiatrakowcach

Czy wiesz, że wiatrakowce są odporne na turbulencje? Poza tym dzięki specjalnej budowie są w stanie osiągać bardzo niską prędkość 30km/h, co sprawia, że są idealną maszyną latającą do podziwiania zapierających dech w piersiach widoków z perspektywy lotu ptaka. Poza tym mają całkiem długą historię – pierwszym udanym wiatrakowcem był model zbudowany przez Juana de la Cierva już w 1923 roku. Wiatrakowce zyskały bardzo dużą popularność szczególnie w okresie międzywojennym. Wykorzystywano je, z uwagi na niską prędkość, którą potrafią osiągnąć, podczas II wojny światowej do obserwacji artyleryjskiej i patrolowania. Obecnie wiatrakowce są bardzo często wykorzystywane do lotów widokowych, zapewniając niesamowite przeżycia i jedyne w swoim rodzaju emocje.

Niezwykłe emocje z Wytwórnią Radości

Kto z nas w dzieciństwie nie marzył, by latać? Oderwać stopy od podłoża i wzbić się w przestworza, by móc poczuć się całkowicie wolnym, a także by przeżyć niesamowity zastrzyk endorfin i adrenaliny. To pragnienie pozostało w wielu do dziś i teraz masz okazję w końcu je ziścić. Wydaje Ci się, że jest to możliwe tylko za pomocą maszyn napędzanych silnikiem? Z Wytwórnią Radości masz okazję spełnić swe marzenie i wznieść się do nieba w całkowicie lekkiej maszynie napędzanej wiatrem! Przeżyj te niezwykłe emocje i podziwiaj widoki z perspektywy, której nigdy wcześniej nie miałeś okazji zaznać. Możesz podróżować z niską prędkością 30 km/h, co pozwoli Ci na jeszcze lepsze podziwianie widoków i skupienie się na ich detalach. Wypróbuj koniecznie!"

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.