(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Power Park Łeba

Szukasz miejsca, które zagwarantuje Ci wiele godzin nieprzerwanej, różnorodnej rozrywki? Mamy coś dla Ciebie! Power Park Łeba to naszpikowane atrakcjami miejsce, gdzie każdy fan aktywnego spędzania czasu znajdzie coś dla siebie. Poczuj adrenalinę rywalizując z przyjaciółmi na torze gokartowym lub wzbijając tabuny kurzu podczas przejazdu quadem. Sprawdź swoją celność podczas strzelania z broni pneumatycznej oraz łuku. Jeśli nie boisz się wysokości, koniecznie przetestuj ściankę wspinaczkową lub zjazd na 120-metrowej linie zwanej "tyrolką". Rozrywka to nasze drugie imię!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki:

Power Park Łeba

Power Park Łeba to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Ogromna ilość atrakcji sprawia, że bawią się u nas wszyscy, Ci najmniejsi i Ci najwięksi. Wspaniale spędzisz tu czas z rodziną, korzystając z licznych atrakcji.

Power Park w Łebie: atrakcje

Atrakcje w tym parku kuszą, aby choć na chwilkę się wyluzować. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego i wartego skorzystania. Dla fanów szybkiej jazdy znajduje się tutaj tor gokartowy z całym sprzętem oraz quady, a dla miłośników wspinaczki- park linowy. Ciekawą atrakcją jest również strzelnica.

Power Park

W swojej ofercie Power Park posiada dwuosobowe gokarty, więc jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz jechać samodzielnie lub pod opieką masz dziecko, które niekoniecznie jest jeszcze gotowe na samodzielny przejazd, to w takim wypadku ten gokart jest właśnie stworzony dla Ciebie.