Joy Factory

Uwielbiasz zabawę i ekstremalne przeżycia? Lubisz atrakcje na wysokościach, a lęk wysokości jest Ci obcy? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zabawy z Joy Factory, dla których zabawy kilkadziesiąt metrów nad ziemią to chleb powszedni! Adrenalina, wyjątkowe emocje oraz nowe wyzwania. To wszystko czeka właśnie na Ciebie! Wystarczy, że znajdziesz w sobie odrobinę odwagi i szaleństwa! Zjazd Tyrolski oraz Skok Wahadłowy z konstrukcji pod samym dachem stadionu to tylko niektóre z propozycji na super prezent dla Ciebie i Twoich bliskich!
Szukaj po kategorii

Joy Factory - atrakcje na dachu Stadionu Poznań

Kochasz czuć adrenalinę? Żadne ekstremalne przeżycie nie jest Ci straszne? Joy Factory sprawi, że przeżyjesz przygodę życia! Atrakcje na wysokości? Są w tym ekspertami! Poczuj się jak prawdziwy alpinista i sprawdź na własnej skórze, jak świat wygląda z góry. Nie zapomnisz tej przygody do końca życia!

Stadion Poznań: zwiedzanie i tyrolka z Joy Factory

Lubisz próbować nowych rzeczy? Joy Factory ma dla ciebie wiele propozycji! Widziałeś kiedyś na filmach, jak agent specjalny zbiega po pionowej ścianie? Możesz spróbować tego na własnej skórze! A może spróbujesz skoku wahadłowego na linie? Odważysz się skoczyć z wysokości 35 metrów? Na pewno dasz radę!

Joy Factory Poznań - zwiedzanie stadionu i zjazd tyrolką z dachu

Wszystkie atrakcje odbywają się na terenie stadionu Lecha Poznań. Możesz nie tylko zwiedzać ten wspaniały obiekt, ale także zjechać tyrolką z jego dachu, zapewniając sobie wspaniałe emocje i niezapomnianą przygodę!

 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.