Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

GO4Robot

Podaruj swojemu dziecku nowoczesny prezent i pokaż mu intrygujący świat robotów. Dzięki Go4Robot zgłębi tajniki oprogramowania i zainteresuje się nowymi technologiami z wielkim zaangażowaniem. W czasie warsztatów prowadzonych przez kreatywny zespół Go4Robot Twoje dziecko nauczy się logicznego myślenia. Różnorodne scenariusze zajęć i nowe rozwiązania technologiczne (np. rozszerzona rzeczywistość) sprawią, że Twoje dziecko pokocha tę rozwijającą się wciąż dziedzinę. Pokaż najmłodszym z Twojej rodziny, jak kreatywnie mogą spędzić czas i spraw, że odkryją nową pasję razem z Go4Robot.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki:

Go4Robot – miłośnicy nowoczesnej technologii

Go4Robot to firma, którą założyli dwaj absolwenci Automatyki i Robotyki na Politechnice Poznańskiej. Pasją Jarka i Marka są nowoczesne technologie i właśnie dzięki temu powstała ich spółka. Go4Robot zajmuje się przede wszystkim organizacją warsztatów z robotyki i oswajaniem z technologią poprzez zabawę. Zajęcia prowadzą uśmiechnięci trenerzy, którzy z przyjemnością angażują się w pracę z dziećmi. Warsztaty prowadzone są w oparciu o zestawy klocków oraz specjalistyczne oprogramowanie na licencji LEGO®. Zespół Go4Robot to młodzi ludzie, których połączyła wspólna pasja do edukacji najmłodszych. W czasie warsztatów przekazują dobrą energię, przedstawiając świat robotów w niezwykle intrygujący sposób.

Urodziny z Go4Robot

Twoje dziecko interesuje się programowaniem albo robotami? Może chcesz zaszczepić w nim nową pasję? Zorganizuj Urodziny z Robotami i zaskocz wszystkich gości kreatywną zabawą. Go4Robot oferuje kulka scenariuszy warsztatów o zróżnicowanej tematyce, powiązanej z najpopularniejszymi bajkami, filmami czy grami. W ramach Urodzin z Robotami otrzymacie urodzinowe akcesoria, a doświadczony animator poprowadzi specjalne przygotowane zajęcia. Przeżycie przeznaczone dla dzieci od 4-15 roku życiA. Go4Robot oferuje również Indywidualną Lekcję Robotyki dla dzieci już od 3 roku życia. Zajęcia w zależności od wieku mają różną długość i przebieg. W czasie trwania warsztatów użyte zostaną klocki LEGo, a dzieci będa miały szansę na pobudzenie swojej wyobraźni oraz logiczne myślenie. Przeżycie zawiera lekcję robotyki dla dziecka, nieograniczoną czasowo zabawę w strefie Go4Robot oraz specjalny dyplom.

Pierwsze autonomiczne roboty

Czy wiesz, że pierwsze autonomiczne roboty zostały skonstruowane dopiero w 1948 roku? Ich twórcą był Amerykanin W.G.Walter, który stworzył maszyny przypominające kształtem żółwie, poruszające się po podłodze. Elmer i Elsie, bo tak nazwał je Wolter, potrafiły samodzielnie odnaleźć stacje ładowania, gdy ich poziom zasilania był bliski wyczerpaniu. Wszystko to dzięki wyposażeniu w liczne czujniki. Robot stworzony przez Amerykanina można uznać za prekursora dzisiejszych autonomicznych odkurzaczy.

Niezapomniane doświadczenie z Go4Robot

Lekcja Robotyki lub Urodziny z Robotami to idealna okazja, aby poznać nowe technologie z bliska. Wybierz jedną z opcji i podaruj swojemu dziecku wyjątkowe chwile, dzięki którym pozna świat robotów bliżej. Lekcja robotyki to dobry sposób, aby Twoje dziecko odkryło nową pasję. Urodziny z Robotami to natomiast gwarancja niezapomnianej zabawy, którą doceni każdy miłośnik nowoczesnej technologii. Zdecyduj się na zabawę z Go4Robot i pozwól swojemu dziecku poszerzyć horyzonty.