Amari SPA Katowice

Przenieść się do bajecznej krainy orientu z Amari SPA. To wysokiej klasy salon masażu tajskiego zlokalizowany w Katowicach. Stworzone z pasji i czerpiące z kultury Tajlandii miejsce cechują profesjonalne podejście, autentyczność i dbałość o każdy szczegół. To tutaj utalentowani masażyści przybyli prosto z Azji, z dobrą energią, raczą swoim dotykiem zachwyconych gości. Oprócz klasycznego masażu tajskiego, w ofercie salonu znajdują się inne ciekawe masaże i zabiegi, wykonywane przy użyciu naturalnych, tajskich kosmetyków, takie jak np. Masaż Gorącą Świecą, Rozświetlający Zabieg „Dotyk Złota” czy cały pakiet orientalnych przyjemności „Głęboki Relaks”. Wybierz to, na co Twoje ciało i dusza mają ochotę i zrelaksuj się jak nigdy.
Szukaj po kategorii

Amari SPA Katowice

Amari SPA Katowice to miejsce, dzięki któremu przeniesiesz się w orientalny świat. Podczas zabiegów poczuj prawdziwą przyjemność i pełne odprężenie. Niekonwencjonalne metody masażu sprawią, że przeniesiesz się do bajecznej krainy, gdzie zadbasz o swoją duszę i ciało. Zrelaksuj się, wycisz i przeżyj niezapomniane chwile.

Amari SPA w Katowicach

Klasyczne masaże tajskie charakteryzują się połączeniem akupresury z jogą pasywną. Wykonuj znane pozycje na wygodnej macie. Profesjonalna masażystka z wykorzystaniem olejków eterycznych ujędrni Twoją skórę oraz rozluźni obolałe mięśnie. Zagwarantuj sobie niezapomniany relaks i przeżyj cudowną regenerację.

Relaks w Amari SPA Katowice

To właśnie w tym miejscu masują najwybitniejsi masażyści z Tajlandii. Każdy z nich ukończył prestiżowe szkoły oraz ma wieloletnie doświadczenie w najlepszych i najbardziej znanych salonach masażu tajskiego. Oddaj się relaksacyjnym chwilom z użyciem kosmetyków z naturalnych i stworzonych według oryginalnych receptur.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.