Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Walk In the Sky z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Walk In the Sky z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

239,99 zł

239,99 zł

O prezencie

Walk in the Sky z Filmowaniem, Warszawa, Łódź

 

Jesteś zwolennikiem mocnych wrażeń, a z adrenaliną jesteś na Ty? A może czujesz, że to właśnie jej brakuje Ci w codziennym życiu? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Podczas Walk in the Sky w Warszawie i Łodzi wjedziesz na szczyt wieżowca, spojrzysz na panoramę miasta... i zmierzysz się nie tylko z siłą grawitacji, ale też z samym sobą! Takie zejście po ścianie budynku wymaga odwagi i z pewnością dostarczy niezapomnianych doświadczeń. Do tego przeżycia będziesz mógł wracać zawsze — wszystko dzięki pamiątkowemu filmowi, który otrzymasz po pokonaniu trasy. To jak? Odważysz się?

 

Walk in the Sky z Filmowaniem w Warszawie, Łodzi - informacje

 

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Walk in the Sky z Filmowaniem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Czym jest Walk in the Sky?
Walk in the Sky to niesamowicie ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnik będący w pozycji poziomej do ziemi zmierza, od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co wchodzi w skład przeżycia?
Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, rękawice, uprząż oraz co najważniejsze, kask z zamontowaną na nim kamerą! Dzięki temu cała zabawa zostanie zarejestrowana na filmie, a Ty zyskasz niezwykłą pamiątkę!

Czy każdy może spróbować Walk in the Sky?
Walk in the Sky przeznaczony jest dla każdej osoby, która ukończyła 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna).

Gdzie można zrealizować prezent?
Walk in the Sky można zrealizować w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 80/82 (budynek Kolmexu) oraz w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56 (BCB budynek B).

Jak należy ubrać się na Walk in the Sky?
Sugerujemy sportowe, wygodne ubranie.

Czy w trakcie realizacji atrakcji można zrezygnować?
Jeśli zajdzie taka potrzeba przed rozpoczęciem zejścia ze ściany można się wycofać. Po przystąpieniu do schodzenia po ścianie niestety rezygnacja jest już niemożliwa. W takim przypadku obsługa może jedynie opuścić uczestnika na ziemię. Rezygncja nie oznacza zwrotu poniesionych kosztów.

Czy uczestnik podlega ubezpieczeniu?
Oczywiście każdy z uczestników Walk in the Sky podlega ubezpieczeniu OC o czym zostaje poinformowany w trakcie podpisywania formularza na miejscu realizacji.

Czy osoba niepełnosprawna może skorzystać z atrakcji?
Walk in the Sky jest tak zaprojektowany, aby każdy mógł z niego skorzystać. Kule czy wózek inwalidzki nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Czy są ograniczenia wagowe?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Walk in The Sky czyli przygoda pełna adrenaliny!

 

Walk in the Sky z Filmowaniem - Voucher na prezent

 

Szukasz wyjątkowego prezentu, który podbije serce osoby obdarowanej? Zaskoczy ją nietuzinkowym pomysłem na podarunek z okazji urodzin? Podaruj jej Walk in the Sky z Filmowaniem - atrakcję, która podbija coraz więcej serc! Gwarantujemy, że sprawdzi się idealnie zarówno jako prezent dla Niego, jak i dla Niej. Uniwersalny prezent na uniwersalną okazję!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga: 120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Prezent realizowany eventowo. Należy przybyć 20 min przed ustalonym terminem rezerwacji. Przeżycie realizowane jest eventowo.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Walk In The Sky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Lista sugerowanych prezentów w tym Voucherze.

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje