Walk In the Sky z Filmowaniem | Wiele Lokalizacji

Warszawa, Łódź
1 os.

149,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149,99 zł

Jesteś zwolennikiem mocnych wrażeń, a z adrenaliną jesteś na Ty? A może czujesz, że to właśnie jej brakuje Ci w codziennym życiu? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Podczas Walk In the Sky wjedziesz na szczyt wieżowca, spojrzysz na panoramę miasta... i zmierzysz się nie tylko z siłą grawitacji, ale też z samym sobą! Takie zejście po ścianie budynku wymaga odwagi i z pewnością dostarczy niezapomnianych doświadczeń. Do tego przeżycia będziesz mógł wracać zawsze — wszystko dzięki pamiątkowemu filmowi, który otrzymasz po pokonaniu trasy. To jak? Odważysz się?

Czym jest Walk In the Sky?

Walk In the Sky to niesamowicie ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnik będący w pozycji poziomej do ziemi zmierza, od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Instruktorzy przeprowadzają szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny ekwipunek. Osoba obdarowana otrzyma specjalny kombinezon, rękawice, uprząż oraz co najważniejsze, kask z zamontowaną na nim kamerą! Dzięki temu cała zabawa zostanie zarejestrowana na filmie, a Ty zyskasz niezwykłą pamiątkę!

Czy każdy może spróbować Walk In the Sky?

Walk In The Sky przeznaczony jest dla każdej osoby, która ukończyła 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna). Uczestnictwo w zabawie odradza się osobom z chorobami bądź urazami kręgosłupa, a także posiadaczom chorób serca.

Walk In the Sky z Filmowaniem sprawdzi się jako:

prezent na osiemnastkę, prezent na urodziny, ekstremalny prezent.

Szukasz wyjątkowego prezentu, który podbije serce osoby obdarowanej? Zaskoczy ją nietuzinkowym pomysłem na podarunek z okazji urodzin? Podaruj jej Walk In The Sky z Filmowaniem - atrakcję, która podbija coraz więcej serc! Gwarantujemy, że sprawdzi się idealnie zarówno jako prezent dla Niego, jak i dla Niej. Uniwersalny prezent na uniwersalną okazję!

 

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga: 120 kg. Nie ma możliwości realizacji usługi pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Przeciwwskazania: urazy kręgosłupa, problemy z ciśnieniem i sercem.  Prezent realizowany eventowo. ależy przybyć 20 min przed ustalonym terminem rezerwacji.Opinie (1)

Krzyś

Dużo pozytywnych emocji i niezapomniane wrażenia :) Polecam wszystkim.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.