(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Wesołych Świąt"

Nowość Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Pakiet Przeżyć "Wesołych Świąt"


1400+ przeżyć, 170+ miast
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć “Wesołych Świąt”

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym wszystko jest możliwe. Przekonaj się o tym, odkrywając Pakiet Przeżyć “Wesołych Świąt”! Jest to zbiór prezentowy, zawierający kilkaset propozycji na przeżywanie niezwykłych przygód i spełnianie marzeń. Znajdują się tu prezenty, które dostępne są na terenie całej Polski. Wybierz to, na co masz ochotę i spełniaj swoje marzenia – łatwo i przyjemnie. Wesołych Świąt!

Pakiet Przeżyć “Wesołych Świąt” - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Wesołych Świąt” to zbiór najciekawszych atrakcji, przygotowanych specjalnie na Święta Bożego Narodzenia. Osoba obdarowana wybierze jedno przeżycie, z którego skorzysta.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowani wybierają jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Pakiet Przeżyć “Wesołych Świąt” obejmuje ponad 1400 przeżyć na terenie całej Polski.

Jakie przeżycia znajdują się w Pakiecie?
W Pakiecie znajduje się kilkaset unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Spośród wszystkich propozycji obdarowany wybierze jedno marzenie, które zrealizuje.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć “Wesołych Świąt” - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć "Wesołych Świąt" to zbiór prezentowy, zawierający kilkaset propozycji, które świetnie sprawdzą się właśnie z okazji grudniowych świąt. Wybierz uniwersalny prezent, który z całą pewnością spodoba się każdemu - w końcu to osoba obdarowana wybierze przeżycie, z którego skorzysta. Odkryj, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

1400+ przeżyć, 170+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-3 osoby w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1372
Wyświetlono 24 z 1372

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.