(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rzucanie Siekierami do Celu dla Przyjaciół | Wrocław

0.0 0 Opinii

Rzucanie Siekierami do Celu dla Przyjaciół | Wrocław


Wrocław
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na wspólne spędzenie czasu w gronie przyjaciół? Rozglądacie się za ciekawą i naprawdę oryginalną atrakcją? Skorzystajcie z Rzucania Siekierami do Celu dla Przyjaciół we Wrocławiu! Wybierzcie się na profesjonalny tor do Axe Throwing’u i sprawdźcie, jak poradzicie sobie w rzucaniu do tarczy. Najpierw przejdziecie szkolenie i poznacie zasady gry. Oczywiście nad bezpiecznym przebiegiem zabawy będzie czuwał doświadczony trener. Emocje gwarantowane!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zabawę w Axe Throwing, czyli Rzucanie Siekierami do Celu. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie czterech osób i odbywa się na pojedynczym torze.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Na początku przejdziecie szkolenie z rzucania siekierami i poznacie zasady gry. Następnie wejdziecie na profesjonalny tor do Axe Throwingu i, pod czujnym okiem trenera, rozpoczniecie swoją przygodę.

Ile czasu potrwa rzucanie siekierami?
Axe Throwing potrwa 90 minut.

Rzucanie Siekierami do Celu dla Przyjaciół | Wrocław to wspaniały prezent na Dzień Chłopaka. Oryginalny sport gwarantuje mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy - jest doskonałą alternatywą dla kręgli czy bilarda. Podaruj Voucher na przeżycie i przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z Axe Throwing’u wyłącznie pod nadzorem opiekuna. Istnieje możliwość przedłużenia zabawy o 30 minut za dodatkową opłatą. Voucher obejmuje: szkolenie, opiekę trenera, omówienie zasad gry i grę na torze pojedynczym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

7siekier

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje