Jazda Bobslejem

1 2 3 4 5 (1)
Łotwa - Sigulda (40 km od Rygi)
1 os.

359 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jedyne tego typu przeżycie zimowe – jazda bobslejem po torze Sigulda na Łotwie zbudowanym na potrzeby szkoleń olimpijskich. Razem z profesjonalnym instruktorem poczujesz niesamowite emocje związane z ogromną prędkością! 45 sekund jazdy wyda się wiecznością we wnętrzu mknącego z prędkością ponad 100 km/h bobsleja. Na zakrętach osiągane jest przeciążenie dochodzące do 5G – porównywalne do wartości przeciążeń w myśliwcach bojowych.

Pomysł na prezent na walentynki dla niego to dla Ciebie wyzwanie? Jazda Bobslejem to propozycja dla każdego, kto nie lubi siedzieć w miejscu! Ten niebanalny upominek z pewnością trafi w gust nawet najbardziej wymagających osób. Podaruj przeżycie i spraw, aby bliska Ci osoba cieszyła się pięknymi wspomnieniami. 


Miejsce realizacji

Łotwa - Sigulda (40 km od Rygi)

Obowiązujący strój

Na miejscu realizacji zostanie zapewniony kask. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Przeżycie trwa około 45 sekund. Osiągana prędkość to 100 km/h.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie umożliwiającym uprawianie sportów zimowych.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Przeżycie wiąże się z ryzykiem kontuzji. Osoby pod wpływem środków odurzających nie mogą realizować prezentu. Prosimy o kontakt minimum 30 dni przed pożądanym terminem realizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.