“Gwiezdny Seans” za Miastem

0.0 0 Opinie

“Gwiezdny Seans” za Miastem


Cały Świat - wieczorne niebo z gwiazdami
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

0,00 zł

0,00 zł

O prezencie

Marzysz o romantycznych chwilach, spędzonych z ukochaną lub ukochanym? Podaruj jej (i sobie!) wyjątkowe emocje. Wybierzcie się wspólnie na Gwiezdny Seans za Miastem! Darczyńca zorganizuje transport, wygodne miejsce do siedzenia (koc, leżaki lub to, co podpowie mu wyobraźnia) oraz przekąski i napoje. Spędzicie romantyczne chwile, podziwiając piękno nocnego nieba, rozkoszując się ciszą i spokojem. Wybierzcie się na spektakl, którego nie znajdziecie w repertuarze kina i teatru!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Gwiezdny Seans za Miastem.

Ile osób może skorzystać z prezentu?
Z prezentu może skorzystać nieograniczona liczba osób. Jednak przeżycie zachowa romantyczny charakter, gdy skorzystacie z niego we dwoje.

Do czego zobowiązany jest darczyńca?
Darczyńca przygotowuje środek transportu, wygodne miejsce do siedzenia oraz przekąski i napoje. Osoba obdarowana zobowiązana jest do miłego słowa i uśmiechu, skierowanych w kierunku darczyńcy.

Gwiezdny Seans za Miastem sprawdzi się jako:
prezent na Walentynki, prezent dla ukochanej, prezent dla ukochanego

Szukasz fajnego upominku dla małżonka? Atrakcji, która będzie ciepła i wesoła? Gwiezdny Seans za Miastem to romantyczna przygoda, która sprawi, że zwykły wieczór zmieni się w niezapomnianą noc! Voucher na taką przygodę to świetny upominek dla dziewczyny lub chłopaka! Bezcenne prezenty skrywają wielką moc! Zamiast rzeczy, podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cały Świat - wieczorne niebo z gwiazdami

Obowiązujący strój

Strój dowolny, jednak warto założyć coś wygodnego. Dodatkowo należy pamiętać, że w nocy może być chłodno, więc warto mieć ze sobą "coś cieplejszego".

Czas trwania

Od zmierzchu, przez całą noc, aż do ostatniej gwiazdy na niebie.

Uczestnicy

Z przeżycia może skorzystać dowolna liczba osób.

Pogoda

Bezchmurne niebo.

Ważne informacje

Przed realizacją przeżycia "spakuj" dobre emocje i wybierz się za miasto na gwiezdny seans! Przed wyruszeniem w drogę, należy znaleźć odpowiednie miejsce, w którym będzie dużo miejsca do leżenia oraz dobry widok na niebo. Warto zabrać ze sobą przekąski, a osoby pełnoletnie mogą skusić się na lampkę wina. Gwiezdny Seans ma charakter wybitnie romantyczny, dlatego jedzenie i napoje powinny być odpowiednio dobrane. Oczywiście - wszystko zależy od Was!


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Bezcenne Prezenty

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.