Ten Wieczór Należy do Ciebie

0.0 0 Opinie

Ten Wieczór Należy do Ciebie


Cały Świat - miejsce relaksu
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

0,00 zł

0,00 zł

O prezencie

Marzysz, by spędzić wieczór na własnych zasadach? Skorzystaj z Vouchera - Ten Wieczór Należy do Ciebie! Wybierz jak ten wieczór ma wyglądać - szalona impreza z przyjaciółmi, domowe SPA, a może degustacja alkoholu? Zdecyduj na co masz ochotę - darczyńca spełni wszystkie Twoje zachcianki...w końcu ten wieczór należy do Ciebie! Darczyńca nie będzie narzekał oraz z uśmiechem pomoże Ci zrealizować Twoje drobne marzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Voucher - Ten Wieczór Należy do Ciebie.

Kto może skorzystać z Vouchera?
Z Vouchera może skorzystać zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Osoba obdarowana wybiera jak będzie wyglądał wieczór, a darczyńca z uśmiechem zgadza się na wszystko.

Co można robić w ramach prezentu?
Wszystko co tylko podpowie Ci wyobraźnia! Domowe SPA, degustacja alkoholu, szalona impreza...daj upust swojej kreatywności!

Ten Wieczór Należy do Ciebie sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanego, prezent dla dziewczyny, prezent na imieniny

Szukasz wesołego upominku dla ukochanej lub chłopaka? Potrzebujesz fajnego dodatku do prezentu dla żony lub męża? Voucher - Ten Wieczór Należy do Ciebie to sprawdzony sposób na podarunek, który ucieszy każdego! Podaruj bliskiej osobie szansę na niezapomniany wieczór, który sama zaplanuje! Zamiast rzeczy, podaruj bezcenne emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cały Świat - miejsce relaksu

Obowiązujący strój

Zależy od wieczornych atrakcji.

Czas trwania

Od zmierzchu do świtu.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Ciężko jednoznacznie określić kiedy się zaczyna, a kiedy kończy się wieczór. W tym wypadku to Ty będziesz decydować jaki będzie miał charakter, ile będzie trwał, kto będzie się bawił i co będziecie robić. W końcu ten wieczór należy do Ciebie! Pamiętaj, żeby odpowiednio się przygotować do wydarzenia. Jeżeli zdecydujesz się na szaloną imprezę - powiedz znajomym, że to Ty wybierasz muzykę (chyba, że w swej łaskawości wskażesz osobę, która dostąpi tego zaszczytu!). Jeżeli będzie to romantyczna kolacja przy świecach, warto przekazać partnerowi lub partnerce odpowiednie wytyczne, dotyczące menu. Najważniejszy jest jednak dobry humor - on przyda się zawsze!


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Bezcenne Prezenty

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.