Ten Wieczór Należy do Ciebie

0.0 0 Opinie

Ten Wieczór Należy do Ciebie


Cały Świat - miejsce relaksu
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

0,00 zł

0,00 zł

O prezencie

Marzysz, by spędzić wieczór na własnych zasadach? Skorzystaj z Vouchera - Ten Wieczór Należy do Ciebie! Wybierz jak ten wieczór ma wyglądać - szalona impreza z przyjaciółmi, domowe SPA, a może degustacja alkoholu? Zdecyduj na co masz ochotę - darczyńca spełni wszystkie Twoje zachcianki...w końcu ten wieczór należy do Ciebie! Darczyńca nie będzie narzekał oraz z uśmiechem pomoże Ci zrealizować Twoje drobne marzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Voucher - Ten Wieczór Należy do Ciebie.

Kto może skorzystać z Vouchera?
Z Vouchera może skorzystać zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Osoba obdarowana wybiera jak będzie wyglądał wieczór, a darczyńca z uśmiechem zgadza się na wszystko.

Co można robić w ramach prezentu?
Wszystko co tylko podpowie Ci wyobraźnia! Domowe SPA, degustacja alkoholu, szalona impreza...daj upust swojej kreatywności!

Ten Wieczór Należy do Ciebie sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanego, prezent dla dziewczyny, prezent na imieniny

Szukasz wesołego upominku dla ukochanej lub chłopaka? Potrzebujesz fajnego dodatku do prezentu dla żony lub męża? Voucher - Ten Wieczór Należy do Ciebie to sprawdzony sposób na podarunek, który ucieszy każdego! Podaruj bliskiej osobie szansę na niezapomniany wieczór, który sama zaplanuje! Zamiast rzeczy, podaruj bezcenne emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cały Świat - miejsce relaksu

Obowiązujący strój

Zależy od wieczornych atrakcji.

Czas trwania

Od zmierzchu do świtu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Ciężko jednoznacznie określić kiedy się zaczyna, a kiedy kończy się wieczór. W tym wypadku to Ty będziesz decydować jaki będzie miał charakter, ile będzie trwał, kto będzie się bawił i co będziecie robić. W końcu ten wieczór należy do Ciebie! Pamiętaj, żeby odpowiednio się przygotować do wydarzenia. Jeżeli zdecydujesz się na szaloną imprezę - powiedz znajomym, że to Ty wybierasz muzykę (chyba, że w swej łaskawości wskażesz osobę, która dostąpi tego zaszczytu!). Jeżeli będzie to romantyczna kolacja przy świecach, warto przekazać partnerowi lub partnerce odpowiednie wytyczne, dotyczące menu. Najważniejszy jest jednak dobry humor - on przyda się zawsze!


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Bezcenne Prezenty

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.