Oryginalne prezenty na święta Bożego Narodzenia!

Prezenty w formie przeżyć cieszą się coraz większą popularnością. W końcu prezent-spełnienie marzeń pasuje na każdą okazję. Zobacz, jak łatwo wybrać idealny prezent świąteczny dla bliskich. Czym kierować się przy wyborze prezentu? Jak zapakować Voucher, który otrzymamy na maila w 1 minutę, a jak opakować ten, który otrzymamy, korzystając z darmowej dostawy? Dlaczego przeżycia są ekologiczne?  Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste, wybierając idealny prezent na święta Bożego Narodzenia!

Spełnianie marzeń jest proste! Na zdjęciu mały prezent, który symbolizuje fakt, że dobre prezenty nie muszą być duże. Łatwe spełnianie marzeń - prezenty dla każdego - na każdą okazję w jednym miejscu. Ponad 3500 prezentów na święta!
Zobacz, jak łatwo spełnić marzenia bliskich!

Ponad 3500 prezentów dla każdego, na każdą okazję

Wiele osób, słysząc prezent w formie przeżycia, myśli sobie o ekstremalnych rzeczach typu skok ze spadochronem lub lot balonem. To tylko część prawdy. W końcu przeżyciem może być także romantyczna kolacja w luksusowej restauracji, czy też orientalny masaż. Wszystkie przeżycia łączy wspólna cecha: emocje. Widoczne są one nie tylko podczas samego korzystania z atrakcji, ale także już na etapie wybierania prezentu (o, to na pewno mu się spodoba!) oraz wręczania go (widząc, jak dużo radości sprawił podarunek). To jednak nie wszystko – emocje pojawiają się również po przeżyciu – w zdjęciach i opowieściach oraz wspomnieniach, które zostają do końca życia. Stąd bierze się przewaga przeżyć nad materialnymi rzeczami – zostają w pamięci na dużo dłużej i cieszą wielokrotnie bardziej. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla babci, która świętuje urodziny, dla męża z okazji rocznicy ślubu, czy też dla syna, który zbliża się do osiemnastki – z pewnością znajdziesz coś idealnego, jakby stworzonego właśnie dla bliskiej Ci osoby. W ofercie znajduje się ponad 3500 unikalnych prezentów (liczba stale rośnie!), dostępnych w całej Polsce. Dla każdego. Na każdą okazję.

Bezpieczna i darmowa dostawa prezentów

Jak wiadomo rok 2020 zaskoczył wszystkich bez wyjątku. Właśnie dlatego wprowadziliśmy bezpieczną dostawę prezentów w całej Polsce. Istnieją dwie możliwości otrzymania wymarzonego Vouchera: darmowa dostawa kurierem pod drzwi lub do paczkomatu lub eVoucher, który trafia na podaną skrzynkę mailową w 1 minutę. Każda z opcji zapewnia bezpieczną dostawę i daje gwarancję spełnienia marzeń bliskiej osoby – żeby obdarować bliskich wyjątkowym świątecznym prezentem, nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową, znaleźć interesujące nas przeżycie (przy wyborze prezentu lepiej kierować się zainteresowaniami osoby obdarowanej niż własnymi!) i wybrać odpowiednią formę dostawy. Wolisz tradycyjną formę dostawy? Wybierz darmową opcję pod drzwi lub do paczkomatu. Szukasz szybkiej i darmowej dostawy, ponieważ potrzebujesz prezentu natychmiast lub chcesz podarować go osobie oddalonej o setki lub tysiące kilometrów? Z eVoucherem masz prezent gotowy w minutę – bez zbędnych formalności i z dbałością o środowisko. Obydwie formy dostawy są bezpłatne. Zdefiniuj swoje potrzeby i wybierz darmową dostawę, dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Najdłuższa ważność przeżyć, czyli 3 lata ważności prezentów

Wydłużyliśmy ważność naszych Voucherów z prostego powodu – chcemy, by każdy miał swobodny dostęp do swoich marzeń. 12 miesięcy to zdecydowanie za mało, by spokojnie zrealizować marzenia. Nasze przeżycia są ważne aż 3 razy dłużej, całe 36 miesięcy! 3 lata ważności to nie tylko spokój przy wyborze podarunku dla prezentodawcy, ale także spokój dla prezentobiorcy, który wie, że spokojnie zdąży skorzystać z przeżycia. A co, gdy osoba zmieni zdanie i będzie chciała skorzystać z innego przeżycia? Oczywiście może wymienić swój prezent na jakiekolwiek inny przez cały czas trwania ważności Vouchera. W końcu marzenia również mogą się zmienić

Jak wybrać wspaniały prezent na święta dla bliskich?

Świetny prezent na święta dla każdego. Nie musi być duży - ważne, żeby był oryginalny!
W tym roku podaruj emocje!

Wybór świątecznego prezentu nie musi być trudny. Do wyboru podarunku można podejść na wiele sposobów. Oto kilka przykładów, jak w łatwy sposób spełnić marzenia bliskiej osoby, nie znając wszystkich szczegółów:

 • Wiem, jaka kategoria prezentu mu się spodoba, ale nie wiem, na jaki prezent konkretnie się zdecydować.
  Rozwiązanie: Pakiet Przeżyć, zwany również Pakietem Prezentowym, dopasowany tematycznie. Osoba, która otrzyma Pakiet Przeżyć, sama wybierze przeżycie, które zrealizuje. Spośród setek możliwości, dopasowanych według kategorii, na pewno znajdzie taką, która spełni jego marzenie. Nie ma żadnego problemu, gdy ktoś otrzyma dwa razy to samo – wybierze wtedy różne przeżycia i spełni dwa rózne marzenia. Innym rozwiązaniem jest Karta Podarunkowa, która pozwoli mu zrealizować wybrane marzenie. Jest to wygodny prezent dla każdego.
 • Wiem, w jakim mieście mieszka lub pracuje, ale nie wiem, co lubi.
  Rozwiązanie: Podobnie jak w przypadku wyżej – świetnym wyborem na prezent jest Pakiet Przeżyć – z tymże, dopasowany do konkretnego miasta. Stworzyliśmy zbiory najlepszych prezentów z różnych kategorii, z których można skorzystać w danym mieście – po to, by każdy znalazł tu coś dla siebie. Jest to wygodna forma podarunku, która gwarantuje zachwyt osoby obdarowanej. Nie trzeba znać jej konkretnych zainteresowań – sama wybierze sobie przeżycie, które zapragnie zrealizować, w mieście, w którym przebywa.
 • Wiem, co lubi i gdzie mieszka. Chcę wybrać konkretne przeżycie. 
  Rozwiązanie: Jest to najprostsza sytuacja. Wystarczy wejść na naszą stronę i skorzystać z wygodnej wyszukiwarki prezentów, którą znajdziemy na górze. Można również wykorzystać kategorie – tam w prosty sposób można określić, jaki prezent nas interesuje, w jakim mieście i jaką kwotę chcemy na niego przeznaczyć – łatwo wtedy przejrzeć kilka propozycji i wybrać najlepszy prezent.
 • Kompletnie nie wiem, co wybrać. Mam zupełny mętlik w głowie.
  Rozwiązanie: Spokojne przejrzenie oferty prezentowej lub skorzystanie z pomocy wyjątkowego czatu na naszej stronie. W pierwszym przypadku można kierować się kategoriami głównymi, określającymi jakie przeżycie nas interesuje bądź skorzystać z kategorii pomocniczych i wybrać prezent w danym mieście lub pod konkretną osobę. Z kolei drugie rozwiązanie to pomoc doświadczonego doradcy prezentowego, który pomoże wybrać niepowtarzalny świąteczny prezent. Pomoc można znaleźć nie tylko na naszej stronie internetowej, ale także w naszych punktach, mieszczących się w najlepszych galeriach handlowych na terenie całej Polski.

Oczywiście to tylko część sposobów na znalezienie odpowiedniego prezentu na święta. Zastanów się spokojnie, o czym marzy bliska Ci osoba i z okazji świąt Bożego Narodzenia spełnij jej lub jego marzenia!

Jak zapakować prezent świąteczny?

Voucher na przeżycie znakomicie prezentuje się pod choinką!

Istnieje kilka sposobów na oryginalne opakowanie świątecznego Vouchera. Zarówno dla osób, które zdecydowały się na eVoucher, jak i tych, którzy wybrali klasyczną wersję, podajemy kilka przykładów na niezwykłe opakowania prezentowe.

 • W duchu Less Waste –  Walka o dobro planety rozpoczyna się w naszych domach, dlatego wystarczy parciany sznurek i szary papier, aby Voucher był elegancko opakowany. Bez plastikowych torebek i zbędnych dodatków. Zgodnie z ideą, że „liczy się wnętrze”.
 • Niespodzianka – małe pudełko lub torebkę wypełniamy cukierkami lub czekoladkami. Najlepiej, żeby były to ulubione słodycze osoby, którą będziemy obdarowywać świątecznym prezentem. Do środka… nie wkładamy niczego, nasz Voucher chowamy dyskretnie do kieszeni. Teraz pozostaje nam śmiać się do rozpuku, gdy bliska nam osoba mozolnie szuka swojego prezentu. Później, po wręczeniu prezentu właściwego,  należy zjeść słodycze. Smacznego!
 • Zero Waste, dla osób, z którymi się nie zobaczysz – odległość nie jest problemem, by spełnić marzenia bliskich. Czasem, z różnych powodów, nie udaje nam się spotkać przy świątecznym stole. Wygodnym rozwiązaniem jest wtedy eVoucher, dzięki któremu wyślesz bliskiej osobie prezent, bez względu na to, gdzie się znajduje!
 • Mapa Skarbów – prezent może być schowany, niczym piracki skarb. Wystarczy przygotować kilka drobnych niespodzianek, które należy ukryć w domu. Następnie trzeba przygotować zagadki, najlepiej związane z osobą, która szukać będzie prezentu, które będą prowadziły do skarbu, czyli prezentu w formie przeżycia. Emocje, zabawa i dużo śmiechu już na etapie poszukiwania pirackiego skarbu prezentu!

Najlepszy prezent na święta – krok po kroku

Jak znaleźć idealny prezent świąteczny dla najbliższych? Oto krótka „checklista” rzeczy, o których warto pamiętać:

 1. Wybierz prezent w formie przeżycia, dobrany do zainteresowań lub pasji osoby, którą pragniesz obdarować. Zarówno świąteczny prezent dla niej, jak i  prezent na święta dla niego musi być oryginalny i spełniać marzenia – w końcu to święta Bożego Narodzenia, a więc czas magii i cudów!
 2. Zamów prezent na naszej stronie internetowej lub przy okazji zakupów w ulubionej galerii, zajrzyj do naszego sklepu stacjonarnego, w którym doradca ds. przeżyć doradzi Ci, jaki prezent wybrać.
 3. Spokojnie zastanów się, jaką formę darmowej dostawy preferujesz: kurier pod drzwi, przesyłka do paczkomatu, czy eVoucher w 1 minutę? Każda z nich jest bezpieczna i darmowa – dla Twojej wygody.
 4. Do oryginalnego prezentu świątecznego, warto dołączyć fajne życzenia bożonarodzeniowe. Zobacz, nasze propozycje życzeń, podzielone na różne kategorie i wykorzystaj je w całości lub potraktuj jako inspirację, do ułożenia własnych, oryginalnych życzeń świątecznych. Bliskim zrobi się miło, gdy życzenia będą dopasowane do prezentu.
 5. Zadbaj o odpowiednie opakowanie prezentu. Wyzwól swoją kreatywność i podaruj radość bliskim nie tylko samym prezentem, ale także oryginalną formą opakowania. DIY jest zawsze w modzie!
 6. Wywołaj łzy wzruszenia, wręczając wspaniały prezent świąteczny dla bliskich. Ciesz się zachwytem najbliższych, dając im możliwość spełnienia marzeń!
 7. Przy następnym wspólnym spotkaniu oglądaj zdjęcia, słuchaj niesamowitych historii i ciesz się razem z obdarowanym… a w głowie planuj prezent na następną okazję. W końcu możliwości na obdarowanie bliskich wyjątkowym prezentem jest ponad 3500 tysiąca!

One thought on “Oryginalne prezenty na święta Bożego Narodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *