Wodna Przygoda Motorówką ze Sternikiem

0.0 0 Opinie

Wodna Przygoda Motorówką ze Sternikiem


Wrocław
1-5 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

549,00 zł

549,00 zł

O prezencie

Nowa, ekstremalna atrakcja Wrocławia jest na wyciągnięcie ręki! Chcecie zobaczyć to piękne miasto z innej perspektywy? Wejdźcie na pokład jachtu motorowego i przekonajcie się, jak szybko można płynąć po Odrze! Doświadczony sternik i łódź z 50-cio konnym silnikiem Hondy to gwarancja mocnych wrażeń. Szybka jazda, skoki na falach i efektowne zwroty to jednak nie wszystko. Druga część rejsu to spokojna żegluga szlakiem wodnym wzdłuż najpiękniejszych zakątków Wrocławia. Delektujcie się widokiem jednego z najstarszych polskich miast z pokładu łodzi, z dala od gwaru miasta. Profesjonalny Instruktor pozwoli Wam nawet chwycić za stery! Podczas tej wycieczki czekają Was naprawdę skrajne przeżycia. Gotowi na ekstremalnie relaksującą przygodę?

Prezent obejmuje:

  • Wynajem jachtu motorowego wraz z instruktorem oraz paliwo,
  • Ekstremalnie szybki rejs,
  • Zwiedzanie szlakiem wodnym najpiękniejszych zakątków Wrocławia.

Fajny prezent dla przyjaciół to często twardy orzech do zgryzienia. Nie masz pomysłu na ciekawy upominek? Wodna Przygoda Motorówką ze Sternikiem to świetny prezent dla każdego, kto kocha dobrą zabawę! Wiatr we włosach, kropelki wody na skórze i ogromna prędkość to nasza Wyjątkowa recepta na prezent marzeń. To nie tylko duże emocje i piękne widoki, lecz przede wszystkim gwarancja wspomnień. Ten niecodzienny prezent poruszy każdego. Nowa atrakcja we Wrocławiu czeka na Was!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Wygodne obuwie na płaskiej podeszwie i kurtka przeciwwiatrowa.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Cena obejmuje wynajem motorówki, realizację programu przez doświadczonego sternika oraz paliwo. Trasa rejsu: Przystań HOW Rancho na Grobli - Wyspa Opatowicka - Most Grunwaldzki – Katedra - Uniwersytet Wrocławski - Wyspa Słodowa (proponowana trasa).


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Sharks

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.