Zjazd Tyrolski w Adventure Park | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Zjazd Tyrolski w Adventure Park | Trójmiasto


Gdynia
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

40,00 zł

40,00 zł

O prezencie

Zastanawiasz się, jakie atrakcje w Gdyni czekają na Ciebie w sezonie ciepłym? Jeżeli należysz do grona osób, które uwielbiają emocjonujące przygody i nie boją się nowych wyzwań, koniecznie spróbuj Zjazdu Tyrolskiego! System ukośnie rozpiętych stalowych lin, czyli tzw. kolejka amerykańska to specjalnie przygotowana trasa, dzięki której uczestnik pokonuje półkilometrowy dystans, podzielony na 4 odcinki. Niesamowite wrażenia przypominające lot dopełnia możliwość podziwiana przepięknych widoków. Doświadczeni fachowcy, odpowiednia uprząż alpinistyczna, to wszystko gwarantuje bezpieczeństwo podczas przeżycia. Odważ się i przeżyj niesamowitą przygodę!

Przezent obejmuje:

  • Niezbędne wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo,
  • Jednorazowy zjazd półkilometrową trasą, podzieloną na 4 odcinki.

Oryginalny pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Podaruj Zjazd Tyrolski dla każdego fana mocnych wrażeń, bez względu na płeć! Ten niedrogi prezent na pewno dostarczy mnóstwo emocji. Tyrolka to idealny prezent zarówno na urodziny, imieniny czy inne okazje. To również świetny pomysł na przygodę w lato.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Uczestnik zjazdu wyposażony w odpowiednią uprząż alpinistyczną, pokonuje prawie półkilometrową trasę zjazdu, podzieloną na cztery odcinki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ADVENTURE PARK

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Ewa S.

Organizacja na bardzo wysokim poziomie, niezapomniane wrażenia.

Daniel

Zjazd krótki, ale przyjemny. Fantastyczna obsługa, która zapewnia większa radość z atrakcji. Polecam każdemu :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.