Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 5 Osób | Kraków

0.0 0 Opinie

Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 5 Osób | Kraków


Kraków
5 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

444,99 zł

444,99 zł

O prezencie

Szukacie ogromnych, niezapomnianych emocji? Chcecie poznać smak prawdziwej, sportowej rywalizacji? Wejdźcie na mroczną, industrialną arenę i spróbujcie swoich sił w walce. Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 5 Osób to coś dla Was! Załóżcie specjalne kamizelki, wyposażone w czujnik światła. Sprawdźcie, czy uda Wam się pokonać swoich przyjaciół w bezpardonowej batalii. Wykażcie się refleksem, czujnością, sprytem oraz strategicznym myśleniem. Przekonajcie się, czy Wasze umiejętności pozwolą Wam pobić rywali i cieszyć się chwałą zwycięzców! Upewnijcie się, czy uda Wam się przejść przez labirynt. Pokonajcie przeszkody. Przechytrzcie wrogów... Podejmijcie wyzwanie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rozgrywkę w paintballa laserowego dla 5 osób. 

Ile czasu potrwa zabawa?
Cała rozgrywka potrwa około 90 minut. Mecz paintballowy składa się z dwóch rund, po 20 minut każda i 10. minutowej przerwy, a rozgrywka w labiryncie potrwa około 30 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 7 lat.

Paintball Laserowy z Labiryntem  - Rozgrywka dla 5 Osób sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent dla pracowników, prezent świąteczny


Zastanawiacie się, jaki prezent dać swoim bliskim? Szukacie inspiracji? Jako eksperci w dziedzinie prezentów chętnie pomożemy!
Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 5 Osób to niebanalny upominek zarówno na Urodziny, jak i Rocznicę! To także świetny podarek dla grupy przyjaciół, czy pracowników. Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich! Sprawdź, ile przyjemności sprawi im voucher.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Min. wiek: 7 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Wykonawca zapewnia cały potrzebny sprzęt do gry. Prezent obejmuje 10 minut szkolenia, dwie gry po 20 minut z 10 minutową przerwą oraz  30 minut w laserowym labiryncie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

LASERPARK - Laserowe Centrum Rozrywki

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.