(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Świat Filmu dla Dwojga | Wrocław

0.0 0 Opinii

Poznaj Świat Filmu dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

38,00 zł

38,00 zł

O prezencie

Lubicie zwiedzanie muzeów, szczególnie tych, których eksponaty są oryginalne? Często też chodzicie do kina bądź oglądacie filmy, siedząc na domowej kanapie? W takim razie Poznajcie Świat Filmu dla Dwojga i zobaczcie wyjątkowe eksponaty, które przyjechały do Polski prosto z Hollywood. Muzeum filmowego świata zajmuje powierzchnię 536 metrów kwadratowych i mieści się w zabytkowym schronie przeciwlotniczym… sześć metrów pod ziemią! To właśnie tam spotkacie eksponaty znane z wielu megahitów kinowych oraz, dzięki Laboratorium Iluzji, zrozumiecie jak wykonywane są filmowe triki. Niezwykła podróż do świata kina, nauki i historii czeka na Was we Wrocławiu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie muzeum filmowego, dla dwóch osób.

Jakie rzeczy znajdują się w muzeum?
Muzeum podzielone jest na trzy części - Część Filmową, Historyczną i Laboratorium Iluzji. W części filmowej znajdują się oryginalne gadżety filmowe m.in: Listy z Hogwartu (Harry Potter i Kamień Filozoficzny), Fragment Gwiazdy Śmierci (Gwiezdne Wojny), Kostiumy (Bękarty Wojny, Piraci z Karaibów, Marvel) i Broń (James Bond, Braveheart, Helikopter w ogniu). Oczywiście to tylko mała część, dostępnych do zwiedzania, eksponatów. W Laboratorium Iluzji można poznać triki, stosowane przez iluzjonistów oraz efekty specjalne, znane z hitowych produkcji filmowych. Zobaczysz, jak wygląda m.in. studnia bez dna, hologram, sześcian nieskończoności oraz lewitujące lustro. Niezwykłe połączenie świata kina, nauki i historii.

Ile czasu potrwa zwiedzanie?
Zwiedzanie trwa zazwyczaj około 90 minut z aplikacją.

Poznaj Świat Filmu dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz taniego upominku dla znajomych? Potrzebujesz emocjonującego podarunku dla kinomaniaków? Zwiedzanie filmowej wystawy, jest dostępne podczas wspaniałego przeżycia - Poznaj Świat Filmu dla Dwojga! Wspaniały pomysł na oryginalną randkę, niezobowiązujące spotkanie lub ciekawy prezent we Wrocławiu dla dwóch osób. Voucher na zwiedzanie filmowego świata to również sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu we dwoje - w końcu każdy ma swój ulubiony film! Wybierz się z ukochanym lub ukochaną bądź podaruj przeżycie swoim bliskim!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia bilet wstępu do wyjątkowego muzeum.


Sprawdź na mapie


Realizacja

MovieGate

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje