JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Przygoda w Parku Linowym Adventure Park | Trójmiasto

Przygoda w Parku Linowym Adventure Park | Trójmiasto


Gdynia
1 os.

40 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
40 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Sport to Twój żywioł? Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Sprawdź ile radości sprawi Ci Park Linowy! To świetna okazja, by spróbować swoich sił i zacząć przygodę na linach. Pokonaj zróżnicowany technicznie tor zawieszony około czterech metrów nad Ziemią. Nie bój się o bezpieczeństwo. Będziesz cały czas pod nadzorem wykwalifikowanych instruktorów dbających o Ciebie. Pośród drzew przeżyjesz emocjonującą przygodę, która pomoże Ci przełamać obawy przed wysokością! Znajdź w sobie wystarczającą ilość odwagi, by pokonać najbardziej fantazyjne przeszkody. Życzymy miłej zabawy!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Opiekę instruktora i wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo,
  • Jednorazowe przejście toru.

Szukasz pomysłu na  prezent dla dziecka? Podaruj przygodę ze wspinaczką i mnóstwo świetnej zabawy! Park Linowy sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka czy na urodziny dla każdego młodego odkrywcy, który lubi przygody i nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. To również ciekawy pomysł na przygodę w lato. Nie pozwól na nudę w wakacje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

1 wejście

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Tor linowy zbudowany jest na drzewach 3 metrów ponad ziemią. Minimalny wiek uczestników prezentu to 11 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Uczestnik z rękami wyciągniętymi do góry musi mieć minimalnie 175 cm. Wykonawca umożliwia asystę instruktora dla osób niepełnoletnich, która jest dodatkowo płatna na miejscu- 40 zł. W celu skorzystania z dodatkowej usługi nalezy skontaktować się telefonicznie z Wykonawcą.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.