JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda w Parku Linowym Adventure Park | Trójmiasto

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda w Parku Linowym Adventure Park | Trójmiasto


Gdynia
1 os.

40 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
40 zł

Sport to Twój żywioł? Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Sprawdź ile radości sprawi Ci Park Linowy! To świetna okazja, by spróbować swoich sił i zacząć przygodę na linach. Pokonaj zróżnicowany technicznie tor zawieszony około czterech metrów nad Ziemią. Nie bój się o bezpieczeństwo. Będziesz cały czas pod nadzorem wykwalifikowanych instruktorów dbających o Ciebie. Pośród drzew przeżyjesz emocjonującą przygodę, która pomoże Ci przełamać obawy przed wysokością! Znajdź w sobie wystarczającą ilość odwagi, by pokonać najbardziej fantazyjne przeszkody. Życzymy miłej zabawy!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Opiekę instruktora i wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo,
  • Jednorazowe przejście toru.

Szukasz pomysłu na  prezent dla dziecka? Podaruj przygodę ze wspinaczką i mnóstwo świetnej zabawy! Park Linowy sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka czy na urodziny dla każdego młodego odkrywcy, który lubi przygody i nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. To również ciekawy pomysł na przygodę w lato. Nie pozwól na nudę w wakacje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

1 wejście

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Tor linowy zbudowany jest na drzewach 3 metrów ponad ziemią. Minimalny wiek uczestników prezentu to 11 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Uczestnik z rękami wyciągniętymi do góry musi mieć minimalnie 175 cm. Wykonawca umożliwia asystę instruktora dla osób niepełnoletnich, która jest dodatkowo płatna na miejscu- 40 zł. W celu skorzystania z dodatkowej usługi nalezy skontaktować się telefonicznie z Wykonawcą.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.