(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Parku Linowym Adventure Park | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Przygoda w Parku Linowym Adventure Park | Trójmiasto


Gdynia
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

44,99 zł

44,99 zł

O prezencie

Sport to Twój żywioł? Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Sprawdź ile radości sprawi Ci Park Linowy! To świetna okazja, by spróbować swoich sił i zacząć przygodę na linach. Pokonaj zróżnicowany technicznie tor zawieszony około czterech metrów nad Ziemią. Nie bój się o bezpieczeństwo. Będziesz cały czas pod nadzorem wykwalifikowanych instruktorów dbających o Ciebie. Pośród drzew przeżyjesz emocjonującą przygodę, która pomoże Ci przełamać obawy przed wysokością! Znajdź w sobie wystarczającą ilość odwagi, by pokonać najbardziej fantazyjne przeszkody. Życzymy miłej zabawy!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Opiekę instruktora i wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo,
  • Jednorazowe przejście toru.

Szukasz pomysłu na  prezent dla dziecka? Podaruj przygodę ze wspinaczką i mnóstwo świetnej zabawy! Park Linowy sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka czy na urodziny dla każdego młodego odkrywcy, który lubi przygody i nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. To również ciekawy pomysł na przygodę w lato. Nie pozwól na nudę w wakacje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

1 wejście

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Tor linowy zbudowany jest na drzewach 3 metrów ponad ziemią. Minimalny wiek uczestników prezentu to 11 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Uczestnik z rękami wyciągniętymi do góry musi mieć minimalnie 175 cm. Wykonawca umożliwia asystę instruktora dla osób niepełnoletnich, która jest dodatkowo płatna na miejscu- 40 zł. W celu skorzystania z dodatkowej usługi nalezy skontaktować się telefonicznie z Wykonawcą.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ADVENTURE PARK

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii