Kurs Online - Metoda Projektów z Doradztwem Zawodowym

0.0 0 Opinii

Kurs Online - Metoda Projektów z Doradztwem Zawodowym


Dostęp na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Pracujesz lub chcesz pracować jako Doradca Zawodowy? Chcesz pomagać innym w znalezieniu odpowiedniej ścieżki zawodowej? Skorzystaj z kursu online - Metoda Projektów z Doradztwem Zawodowym. Zapoznasz się z podstawami Pedeutologii, w tym osobowości nauczyciela, jego kompetencji i roli zawodowej. Podczas kursu zostanie też omówiony warsztat trenera-szkoleniowca. Szkolenie zawiera wiedzę dotyczącą metody projektów w pracy edukacyjno-dydaktycznej, socjologii edukacji oraz podstaw doradztwa zawodowego.

Co zawiera prezent?
Prezent zawiera dostęp do kursu online - Metoda Projektów z Doradztwem Zawodowym

Ile czasu potrwa kurs?
Cały kurs trwa 34 godziny. Po szkoleniu można odbyć egzamin i uzyskać zaświadczenie ukończenia kursu. Certyfikat ukończenia kursu przesyłany jest drogą elektroniczną lub w formie papierowej (obowiązuje dodatkowa opłata).

Dla ilu uczestników przewidziane jest szkolenie?
Szkolenie jest dla jednej osoby.

W jakiej formie odbywają się kursy?
Kursy są w formie PDF z możliwością konsultacji wszystkiego z trenerem na czacie. Szkolenie kończy się egzaminem - napisaniem pracy kontrolnej, związanej z przerobionym materiałem.

Kurs online - Metoda Projektów z Doradztwem Zawodowym sprawdzi się jako:
prezent dla koleżanki, prezent dla mamy, prezent dla Ciebie.

Bliska Ci osoba ma niedługo swoje święto a Ty zastanawiasz się co jej kupić? Postaw na sprawdzony prezent, który pozwoli jej się rozwijać. Kurs online - Metoda Projektów z Doradztwem Zawodowym dobrze sprawdzi się jako urodzinowy prezent dla koleżanki, która uwielbia pracę z innymi ludźmi. Będzie też idealnym podarunkiem na Święta dla Twojej siostry, która zastanawia się nad zmianą pracy.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

34 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Kursy są w formie PDF z możliwością konsultacji wszystkiego z trenerem na czacie. Certyfikat ukończenia kursu przesyłany jest drogą elektroniczną lub w formie papierowej (obowiązuje dodatkowa opłata).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Psychodia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.