JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)

Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)


Istebna
2 os.

170 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
170 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Niezniszczalny John Rambo za nic ma wszelkie przeszkody gór i lasów. W dodatku jest strzelcem wyborowym. Jeśli chcecie poczuć się przez chwile niczym ten kultowy bohater kina akcji mamy coś dla Was! Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga pozwoli Wam przeżyć sceny prosto z filmu sensacyjnego! Pokonujcie przeszkody, zjeżdżajcie z drzew na linach, a potem strzelajcie z łuku! Film zakończy się podniosłą muzyką i Waszym wielkim zwycięstwem!

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje dwie godziny zabawy dla dwóch osób w parku linowym i strzelnicy w miejscowości Istebna. W ofercie znajdują się 4 trasy zróżnicowane pod względem trudności. To w sumie 43 przeszkody oraz 500 m zjazdów na linach! Ponadto prezent obejmuje wizytę na strzelnicy, która również znajduje się w parku! Organizator zapewnia cały potrzebny sprzęt.

Z czego można postrzelać:

Na strzelnicy można skorzystać z łuków, dmuchawek, markerów paintballowych oraz wiatrówek. Oferta obejmuje możliwość wykonania 10 strzałów w przypadku łuku czy dmuchawek oraz 25 bronią do paintballa.

Jakie są przeciwwskazania:

Do zabawy w Parku Linowym wymagany jest stan zdrowia pozwalający na aktywność fizyczną. Najtrudniejsze trasy potrafią być prawdziwym wyzwaniem. Park jest jednak przeznaczony dla osób w każdym wieku. Z atrakcji korzystać mogą nawet dzieci od 6 roku życia.

Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice) sprawdzi się jako doskonały prezent dla pary, która uwielbia, kiedy coś się dzieje! Bez względu na to czy to podarunek z okazji Walentynek czy prezent na rocznicę ich zapał do jego realizacji będzie ogromny! To wakacyjny prezent, który wprawi ich w ekscytację!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Istebna

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

około 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje zabawę w parku linowym i strzelnicy dla 2 osób. Park otwarty jest w sezonie ciepłym od kwietnia do października. Od kwietnia do czerwca oraz od września do października otwarte w weekendy. W wakacje skorzystać z atrakcji można każdego dnia. W zabawie brać mogą udział dzieci od 6 roku zycia. Od uczestników wymagany jest stan zdrowia pozwalający na aktywność fizyczną.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Agnieszka J.

Nasze wrażenia z realizacji prezentu Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga są bardzo pozytywne. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę! Spędziliśmy aktywnie czas we dwoje, pokonując różne przeszkody na trasach i jeżdżąc na tyrolkach. Trochę adrenaliny i dużo endorfin. Bardzo przyjazna obsługa Base Camp Istebna! Polecamy przygodę w parku linowym, nie tylko dla dzieci :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.