JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)


Istebna
2 os.

135 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
135 zł

Niezniszczalny John Rambo za nic ma wszelkie przeszkody gór i lasów. W dodatku jest strzelcem wyborowym. Jeśli chcecie poczuć się przez chwile niczym ten kultowy bohater kina akcji mamy coś dla Was! Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga pozwoli Wam przeżyć sceny prosto z filmu sensacyjnego! Pokonujcie przeszkody, zjeżdżajcie z drzew na linach, a potem strzelajcie z łuku! Film zakończy się podniosłą muzyką i Waszym wielkim zwycięstwem!

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje dwie godziny zabawy dla dwóch osób w parku linowym i strzelnicy w miejscowości Istebna. W ofercie znajdują się 4 trasy zróżnicowane pod względem trudności. To w sumie 43 przeszkody oraz 500 m zjazdów na linach! Ponadto prezent obejmuje wizytę na strzelnicy, która również znajduje się w parku! Organizator zapewnia cały potrzebny sprzęt.

Z czego można postrzelać:

Na strzelnicy można skorzystać z łuków, dmuchawek, markerów paintballowych oraz wiatrówek. Oferta obejmuje możliwość wykonania 10 strzałów w przypadku łuku czy dmuchawek oraz 25 bronią do paintballa.

Jakie są przeciwwskazania:

Do zabawy w Parku Linowym wymagany jest stan zdrowia pozwalający na aktywność fizyczną. Najtrudniejsze trasy potrafią być prawdziwym wyzwaniem. Park jest jednak przeznaczony dla osób w każdym wieku. Z atrakcji korzystać mogą nawet dzieci od 6 roku życia.

Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla przyjaciół, prezent urodzinowy, prezent dla chłopaka

Przenieś bliskich do Hollywood! Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga to doskonały prezent dla pary, która uwielbia, kiedy coś się dzieje! Bez względu na to czy to podarunek z okazji Walentynek czy prezent na rocznicę ich zapał do jego realizacji będzie ogromny! To wakacyjny prezent, który wprawi ich w ekscytację!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Istebna

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

około 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje zabawę w parku linowym i strzelnicy dla 2 osób. Park otwarty jest w sezonie ciepłym od kwietnia do października. Od kwietnia do czerwca oraz od września do października otwarte w weekendy. W wakacje skorzystać z atrakcji można każdego dnia. W zabawie brać mogą udział dzieci od 6 roku zycia. Od uczestników wymagany jest stan zdrowia pozwalający na aktywność fizyczną.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 876
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.