(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)


Istebna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Niezniszczalny John Rambo za nic ma wszelkie przeszkody gór i lasów. W dodatku jest strzelcem wyborowym. Jeśli chcecie poczuć się przez chwile niczym ten kultowy bohater kina akcji mamy coś dla Was! Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga pozwoli Wam przeżyć sceny prosto z filmu sensacyjnego! Pokonujcie przeszkody, zjeżdżajcie z drzew na linach, a potem strzelajcie z łuku! Film zakończy się podniosłą muzyką i Waszym wielkim zwycięstwem!

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje dwie godziny zabawy dla dwóch osób w parku linowym i strzelnicy w miejscowości Istebna. W ofercie znajdują się 4 trasy zróżnicowane pod względem trudności. To w sumie 43 przeszkody oraz 500 m zjazdów na linach! Ponadto prezent obejmuje wizytę na strzelnicy, która również znajduje się w parku! Organizator zapewnia cały potrzebny sprzęt.

Z czego można postrzelać:

Na strzelnicy można skorzystać z łuków, dmuchawek, markerów paintballowych oraz wiatrówek. Oferta obejmuje możliwość wykonania 10 strzałów w przypadku łuku czy dmuchawek oraz 25 bronią do paintballa.

Jakie są przeciwwskazania:

Do zabawy w Parku Linowym wymagany jest stan zdrowia pozwalający na aktywność fizyczną. Najtrudniejsze trasy potrafią być prawdziwym wyzwaniem. Park jest jednak przeznaczony dla osób w każdym wieku. Z atrakcji korzystać mogą nawet dzieci od 6 roku życia.

Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice) sprawdzi się jako doskonały prezent dla pary, która uwielbia, kiedy coś się dzieje! Bez względu na to czy to podarunek z okazji Walentynek czy prezent na rocznicę ich zapał do jego realizacji będzie ogromny! To wakacyjny prezent, który wprawi ich w ekscytację!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Istebna

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

około 2 godzin

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Park otwarty jest w sezonie ciepłym od kwietnia do października. Od kwietnia do czerwca oraz od września do października otwarte w weekendy. W wakacje skorzystać z atrakcji można każdego dnia. W zabawie brać mogą udział dzieci od 6 roku zycia. Od uczestników wymagany jest stan zdrowia pozwalający na aktywność fizyczną.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Base Camp Istebna

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Iryna

Naprawdę super rozrywka. Jesteśmy mega zadowoleni, mimo że najtrudniejsza trasa nie została pokonana A trasa tyrolkowa coś niesamowitego. Dzięki

Agnieszka J.

Nasze wrażenia z realizacji prezentu Przygoda w Parku Linowym i Strzelnicy dla Dwojga są bardzo pozytywne. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę! Spędziliśmy aktywnie czas we dwoje, pokonując różne przeszkody na trasach i jeżdżąc na tyrolkach. Trochę adrenaliny i dużo endorfin. Bardzo przyjazna obsługa Base Camp Istebna! Polecamy przygodę w parku linowym, nie tylko dla dzieci :)

Zobacz inne propozycje