JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)

Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)


Istebna
2 os.

100 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
100 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy w Waszych uszach rozbrzmiewa już wesoły odgłos donośnego jodłowania? Jeśli jeszcze nie, to Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga, sprawi, że radosny śpiew zagości nie tylko w Waszych głowach, ale i sercach! Spędźcie cudowne chwile w parku rozrywki, który zmieni Was w prawdziwych austriackich górali! Pokonywanie kolejnych przeszkód i emocjonujące zjazdy na linach pozwolą wam poczuć się niczym w pięknym Tyrolu! Na koniec sami zechcecie głośno jodłować!

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje ponad godzinę zabawy dla dwojga w Parku Linowym w miejscowości Istebna.

Jakie atrakcje oferuje park:

Park oferuje 4 trasy o różnym stopniu trudności. Tylko od Was zależy, które z nich zechcecie pokonać! W sumie do przejścia są aż 43 przeszkody i 500 m zjazdów na linach, w tym ok. 300 m zjazdów tyrolskich!

Gdzie leży Istebna:

Istebna to malownicza wieś położona w Beskidzie Śląskim. Po zabawie w parku możecie raczyć się pięknymi widokami i świeżym górskim powietrzem.

Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice) to świetny wakacyjny prezent dla Twoich bliskich! Jeśli chcesz zapewnić im aktywną rozrywkę w górach to doskonały wybór! To przede wszystkim doskonały podarunek dla przyjaciół, którzy uwielbiają wyzwania. Ten sportowy prezent pozwoli im sprawdzić swoje umiejętności i odwagę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Istebna

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

około 90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Od uczestników wymagany jest stan zdrowia pozwalający na aktywność fizyczną. Park otwarty jest w sezonie ciepłym od kwietnia do października. Od kwietnia do czerwca oraz od września do października otwarte tylko w weekendy. W wakacje codziennie. W zabawie brać mogą udział dzieci od 6 roku życia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Przemek Samin

Wszystko super zorganizowane. Bardzo miła obsługa.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.