(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice)


Istebna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Czy w Waszych uszach rozbrzmiewa już wesoły odgłos donośnego jodłowania? Jeśli jeszcze nie, to Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga, sprawi, że radosny śpiew zagości nie tylko w Waszych głowach, ale i sercach! Spędźcie cudowne chwile w parku rozrywki, który zmieni Was w prawdziwych austriackich górali! Pokonywanie kolejnych przeszkód i emocjonujące zjazdy na linach pozwolą wam poczuć się niczym w pięknym Tyrolu! Na koniec sami zechcecie głośno jodłować!

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje ponad godzinę zabawy dla dwojga w Parku Linowym w miejscowości Istebna.

Jakie atrakcje oferuje park:

Park oferuje 4 trasy o różnym stopniu trudności. Tylko od Was zależy, które z nich zechcecie pokonać! W sumie do przejścia są aż 43 przeszkody i 500 m zjazdów na linach, w tym ok. 300 m zjazdów tyrolskich!

Gdzie leży Istebna:

Istebna to malownicza wieś położona w Beskidzie Śląskim. Po zabawie w parku możecie raczyć się pięknymi widokami i świeżym górskim powietrzem.

Przygoda w Parku Linowym dla Dwojga | Bielsko-Biała (okolice) to świetny wakacyjny prezent dla Twoich bliskich! Jeśli chcesz zapewnić im aktywną rozrywkę w górach to doskonały wybór! To przede wszystkim doskonały podarunek dla przyjaciół, którzy uwielbiają wyzwania. Ten sportowy prezent pozwoli im sprawdzić swoje umiejętności i odwagę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Istebna

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Od uczestników wymagany jest stan zdrowia pozwalający na aktywność fizyczną. Park otwarty jest w sezonie ciepłym od kwietnia do października. Od kwietnia do czerwca oraz od września do października otwarte tylko w weekendy. W wakacje codziennie. W zabawie brać mogą udział dzieci od 6 roku życia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Base Camp Istebna

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Przemek Samin

Wszystko super zorganizowane. Bardzo miła obsługa.

Zobacz inne propozycje