eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rodzinna Przygoda w Parku Linowym | Bielsko-Biała (okolice)

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Rodzinna Przygoda w Parku Linowym | Bielsko-Biała (okolice)


Istebna
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Wspinaczka, pokonywanie przeszkód, wyścigi sportowe i aktywne wyzwania to nieodłączny element dla każdego członka Waszej rodziny? Mamy idealną opcję dla Was! Rodzinna Przygoda w Parku Linowym pozwoli Wam połączyć wszystkie te elementy w jeden pakiet! Zdrowo - wśród natury podejmujcie wyzwania różnych poziomów trudności na szlakach. Sprawdźcie kto z Was sprosta wszystkim czterem trasom.. i bawcie się przy tym bajkowo!

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje ponad godzinę zabawy dla czterech osób w Parku Linowym w miejscowości Istebna.

Jakie atrakcje oferuje park:

Park oferuje 4 trasy o różnym stopniu trudności. Tylko od Was zależy, które z nich zechcecie pokonać! W sumie do przejścia są aż 43 przeszkody i 500 m zjazdów na linach, w tym ok. 300 m zjazdów tyrolskich!

Gdzie leży Istebna:

Istebna to malownicza wieś położona w Beskidzie Śląskim. Po zabawie w parku możecie raczyć się pięknymi widokami i świeżym górskim powietrzem.

Rodzinna Przygoda w Parku Linowym | Bielsko-Biała (okolice)  to idealny prezent dla rodziny, która z przyjemnością spędza aktywnie czas. To wspaniały podarunek dla ludzi w każdym wieku, którzy nie boją się wyzwań i lubią sport!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Istebna

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Od uczestników wymagany jest stan zdrowia pozwalający na aktywność fizyczną. Park otwarty jest w sezonie ciepłym od kwietnia do października. Od kwietnia do czerwca oraz od września do października otwarte tylko w weekendy. W wakacje codziennie. W zabawie brać mogą udział dzieci od 6 roku życia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Base Camp Istebna

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje