Rodzinna Przygoda w Parku Linowym | Bielsko-Biała (okolice)

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Rodzinna Przygoda w Parku Linowym | Bielsko-Biała (okolice)


Istebna
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Wspinaczka, pokonywanie przeszkód, wyścigi sportowe i aktywne wyzwania to nieodłączny element dla każdego członka Waszej rodziny? Mamy idealną opcję dla Was! Rodzinna Przygoda w Parku Linowym pozwoli Wam połączyć wszystkie te elementy w jeden pakiet! Zdrowo - wśród natury podejmujcie wyzwania różnych poziomów trudności na szlakach. Sprawdźcie kto z Was sprosta wszystkim czterem trasom.. i bawcie się przy tym bajkowo!

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje ponad godzinę zabawy dla czterech osób w Parku Linowym w miejscowości Istebna.

Jakie atrakcje oferuje park:

Park oferuje 4 trasy o różnym stopniu trudności. Tylko od Was zależy, które z nich zechcecie pokonać! W sumie do przejścia są aż 43 przeszkody i 500 m zjazdów na linach, w tym ok. 300 m zjazdów tyrolskich!

Gdzie leży Istebna:

Istebna to malownicza wieś położona w Beskidzie Śląskim. Po zabawie w parku możecie raczyć się pięknymi widokami i świeżym górskim powietrzem.

Rodzinna Przygoda w Parku Linowym | Bielsko-Biała (okolice)  to idealny prezent dla rodziny, która z przyjemnością spędza aktywnie czas. To wspaniały podarunek dla ludzi w każdym wieku, którzy nie boją się wyzwań i lubią sport!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Istebna

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Od uczestników wymagany jest stan zdrowia pozwalający na aktywność fizyczną. Park otwarty jest w sezonie ciepłym od kwietnia do października. Od kwietnia do czerwca oraz od września do października otwarte tylko w weekendy. W wakacje codziennie. W zabawie brać mogą udział dzieci od 6 roku życia. Prezent obejmuje wejście do Parku dla 4 osób (niezależnie od wieku).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Base Camp Istebna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.