Prezenty dla Grup

W grupie raźniej, wiadomo. Kto nie lubi spędzać czasu aktywnie z przyjaciółmi? W tej kategorii znajdziesz przeżycia, które możecie zrealizować wspólnie z paczką znajomych. Podarujcie sobie wyjątkowe chwile radości!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 230
60 z 230

Wyjątkowe Prezenty dla Grup
Kto powiedział, że wyjątkowe chwile masz przeżywać sam? Zwołaj ekipę przyjaciół i razem wybierzcie się na niesamowitą przygodę, dzięki naszym voucherom na przeżycia. To może być świetny prezent na urodziny przyjaciela lub prezent dla nastolatka. Zresztą, nie trzeba okazji, aby po prostu spotkać się w swoim bliskim gronie i razem coś porobić. To dopiero będą emocje i wspomnienia. Może znajdziecie coś, co uczynicie swoją nową tradycją? Może odkryjecie wspólne dla Was wszystkich hobby? Jedno jest pewne - nie będziecie się nudzić!

Jedno przeżycie - wiele doznań
Paintball Laserowy dla Przyjaciół to aktywne zajęcie dla grupy. Jeśli wolicie pobawić się w komandosów, to wybierzcie opcję Nocna Gra Taktyczna dla Przyjaciół. Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół to fantastyczna zabawa, pełna zagadek i wyzwań. Po tym przeżyciu będziecie ze sobą jeszcze bardziej zżyci! Stawiacie na fun? Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Przyjaciół to najlepsza zabawa na miarę XXI wieku. Mamy tak wiele gier, że z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Spływ Kajakowy dla Przyjaciół to idealne zajęcie na lato. Tak samo jak Spływ Pontonowy Przełomem Bardzkim dla Przyjaciół i przy okazji wycieczka do miasta krasnali - Wrocławia. Lubicie gęsią skórkę i mocne wrażenia? Ucieczka z Horror Escape Room dla Przyjaciół lub Wizyta w Horror House powinny zaspokoić Wasze żądzę niecodziennych przygód. Uwielbiacie spędzać czas nad wodą? Wybierzcie się na Wycieczkę Szybką Łodzią Motorową dla 5 Osób lub sięgnijcie po odważny Szalony Rejs na Kole Dla Przyjaciół.. Szukasz przeżyć dobrych dla rodziców z dziećmi? Rodzinny Lot Widokowy to idealne przeżycie dla całej rodziny. Wznieście się w przestworza i zapomnijcie o tym, co złe. Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny pozwoli rozładować energię i wyzwoli hormony szczęścia, endorfiny. Rodzinna Przygoda w Śląskim Zoo może zachęcić Was do odwiedzenia tej części Polski. Świetnie sprawdzi się też Zabawa w Escape Room dla Dzieci - interaktywna zabawa zespołowa, wymagająca sprytu i zaradności. A po dniu pełnym przeżyć warto udać się na Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej rodziny i naładować baterie słodkimi węglowodanami.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.