(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Gdańsk

Tylko u nas Zobacz film
5.0 1 Opinii

Magiczna Kolacja dla Dwojga - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Gdańsk


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

359,99 zł

359,99 zł

O prezencie

 

Dzieci dużo częściej niż dorośli spotykają się z magią. Baśnie, filmy animowane czy kreskówki - tam nie występują niemal żadne ograniczenia, a słowa “niemożliwe” po prostu nie ma. Czas, aby dorośli również poznali świat magii! Magiczna Kolacja dla Dwojga w Gdańsku to nieszablonowe połączenie wyśmienitego jedzenia z niezwykłymi pokazami iluzji, prowadzonymi przez doświadczonego iluzjonistę i komika - Kajetana Bieleckiego. Zarówno szef kuchni, jak i wspomniany magik, zadbają, by wieczór pełen cudów, został w Waszej pamięci na długie lata. Pokazy magii odbywają się nie tylko na głównej scenie, ale także przy stolikach, a goście mogą zostać poproszeni o pomoc w wykonywaniu magicznych sztuczek. Po wydarzeniu ciężko będzie Wam określić, czy to wydarzyło się naprawdę, czy było tylko… złudzeniem?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Magicznej Kolacji. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Kajetana Bieleckiego. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego i napoju. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja dla Dwojga | Gdańsk sprawdzi się jako prezent na urodziny dla ukochanej. Ta niesamowita podróż do świata magi, iluzji i... wyśmienitego jedzenia to gwarancja spędzenia niezapomnianego wieczoru. Szukasz pomysłu na prezent? Wybierz Voucher na przeżycie, który spełni marzenia Twoich bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę oraz danie główne wraz z zimnymi napojami. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja | Trójmiasto

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Kk

Super pokaz. Warto było uczestniczyć w tak zaczarowanej kolacji.

Zobacz inne propozycje