Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja VIP - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Kraków

Nowość Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Magiczna Kolacja VIP - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

 

Uwielbiasz pyszne jedzenie, które przyprawione jest... szczyptą magii? Chętnie uczestniczysz w ciekawych, kulinarnych wydarzeniach, które zapadają w pamięć na długie lata? Zapraszamy na wyjątkową Magiczną Kolację w wersji VIP, odbywającą się w eleganckiej restauracji w Krakowie. W roli magików wystąpią dwie osoby: Michał Skubida, doświadczony iluzjonista, którego pokazy ogląda tysiące osób. Jego zadaniem będzie bawić gości, występując zarówno na scenie, jak i przy stolikach. Drugim z magików będzie szef kuchni, który przygotuje iście magiczne potrawy! Przekonaj się, który z nich okaże się lepszy i spędź niezwykły wieczór w prestiżowej restauracji!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w magicznej kolacji, w wersji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Michała Skubidę. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, soku i kieliszka wina. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja VIP | Kraków sprawdzi się jako prezent na imieniny dla cioci. Ta niezwykła podróż do świata pysznego jedzenia, odbywajaca się w eleganckiej restauracji została okraszona odrobiną magii. Wydarzenie zostało przygotowane z myślą o osobach, któe uwielbiają fine dining i niezapomniane kulinarne doznania. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia, wybierając dla bliskiej osoby niezwykły, wymarzony prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne, deser, zimnyme napoje oraz kieliszek wina. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja | Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje