Prezenty dla Znajomych

Urodziny, imieniny, posiadówka u Twoich znajomych i Ty, który zamierza się dobrze z nimi bawić? Nie chcesz przychodzić z pustymi rękami i jednocześnie sprawić im prezent, który przypadnie im do gustu i zapewni czas spędzony na dobrej zabawie? Podaruj im niesamowite przeżycie, które będzie dla nich odskocznią od codzienności!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 673
60 z 673

Najlepszy upominek dla Twoich znajomych
Wybierasz się na domówkę do znajomych? A może zbliżają się urodziny lub imieniny kogoś z Twojej ekipy? Chcesz znaleźć doskonały prezent na parapetówkę lub oryginalny drobiazg na spotkanie z przyjaciółmi? Nie idź utartymi szlakami prezentowymi - podaruj im niezapomniane przeżycia! Możesz wybrać coś tylko dla nich lub wręczyć prezent, który ucieszy całą Waszą paczkę. Najważniejsze to dobra zabawa i wyraz wdzięczności za wszystkie wspólne chwile. Gotowi wyruszyć na spotkanie przygody?

Idealne przeżycia na spotkanie ze znajomymi
Degustacja Czekolady dla Dwojga dostępna w wielu miastach Polski, to doskonały prezent niemal dla każdego. Pokaz Kulinarny Teppanyaki Show / Warszawa to świetne przeżycie dla fanów kuchni azjatyckiej. To unikalne show kulinarne i degustacja specjałów z kraju kwitnącej wiśni. Wolisz dorzucić przeżycie do butelki dobrego alkoholu? Polecamy Degustację Piwa w Ciemności dla Dwojga, Degustację Whisky lub Degustację Węgierskich Win dla Dwojga. Dla każdego coś dobrego! Nic, tylko skosztować wybornych trunków i dowiadywać się o ich pochodzeniu. Nie samym jedzeniem i piciem człowiek żyje? Mamy też aktywne przeżycia! Poznaj Strzelanie dla Dwojga to okazja do sprawdzenia się w roli strzelca i może załapanie nowej zajawki. Twoi znajomi uwielbiają sport? Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga to wymarzony prezent dla aktywnych osób. Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim Dla Dwojga powinna ich ucieszyć i doładować energią. Tak samo jak Gokarty dla Dwojga. Możecie wykupić vouchery dla całej ekipy i pościgać się po torze. Ekstremalne doznania czekają na Was też podczas Nocnej Gry Taktycznej dla Dwojga. Czeka na Was paintball laserowy w terenie, po zmroku i zabawa na całego. Wolicie odpocząć po pracy przy czymś spokojniejszym, ale równie ciekawym? Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga to doskonała okazja do rywalizacji, w luźnej atmosferze zabawy. A może po prostu podaruj znajomym chwile relaksu? Masaż Relaksacyjny dla singli lub Romantyczny Masaż dla Dwojga to może być najlepszy prezent, jaki dostaną w tym roku. Oczywiście będzie najlepszy, dopóki nie podarujesz im kolejnego przeżycia.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.