(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Parku Linowym dla Rodziny (2+2) | Katowice

0.0 0 Opinii

Przygoda w Parku Linowym dla Rodziny (2+2) | Katowice


Katowice
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Niezwykłe połączenie zabawy, uśmiechu i aktywności na świeżym powietrzu. Miejsce, w którym świetnie bawią się dzieci oraz dorośli. Zapraszamy na Przygodę w Parku Linowym dla Rodziny (2+2) w Katowicach! Jeżeli szukaliście pomysłu na kreatywne spędzenie wolnego czasu z dziećmi na Śląsku, to park linowy jest świetnym rozwiązaniem. Emocjonująca przygoda, której celem jest pokonanie trasy o średnim poziomie trudności (2 przejścia) i łatwym poziomie trudności (również 2 przejścia). Zdecydujcie, które z Was podejmie się trudniejszego wyzwania, a kto zmierzy się z łatwiejszą trasą. Czeka na Was potężna dawka dobrej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wstęp do parku linowego, dla dwóch dorosłych osób oraz dwójki dzieci.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa potrwa około 2 godziny.

Co mamy zapewnione w ramach przeżycia?
W ramach przygody w parku linowym, możecie przejść 2x trasę czerwoną (średni poziom trudności - dedykowana rodzicom) oraz 2x trasę zieloną (łatwy poziom trudności - przeznaczona dla dzieci).

Jak należy się przygotować do przeżycia?
Zabawa w parku linowym w Katowicach będzie udana, jeśli ubierzecie się wygodnie. Ważne, aby strój nie krępował Waszych ruchów. Organizator zapewnia uprząż i szkolenie z zasad bezpieczeństwa - obowiązkowe przed wejściem na teren parku linowego.

Przygoda w Parku Linowym dla Rodziny (2+2) | Katowice sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent na Dzień Dziecka, prezent dla znajomych

Szukasz ciekawego prezentu dla bliskich? A może szukasz niespodzianki dla swoich dzieci i pomysłu na oderwanie ich sprzed ekranu? Przygoda w Parku Linowym dla Rodziny (2+2) w Katowicach to fajny, tani upominek na Śląsku, który gwarantuje ogromne emocje. Niecodzienna i oryginalna zabawa na świeżym powietrzu to sprawdzony podarunek na urodziny lub imieniny! Znakomicie sprawdzi się również jako prezent-niespodzianka, bez żadnej okazji - jako sposób na spędzenie wolnego czasu całą rodziną! Podaruj emocje!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla dwóch osób dorosłych i dwóch dzieci. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia dwukrotne przejście trasy czerwonej (średniej) i dwa przejście trasy zielonej (łatwej) Organizator sugeruje trasę średnią dla rodziców a trasę łatwą dla dziecka. Organizator zapewnia uprząż i szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Warunkiem wejścia na trasy jest pozytywne zakończenie szkolenia z zasad bezpieczeństwa.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Trzy Maupy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje