Relaksujący Dzień w SPA | Mielno

Nowość
0.0 0 Opinii

Relaksujący Dzień w SPA | Mielno


Mielno
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

345,99 zł

345,99 zł

O prezencie

Relaksujący Dzień w SPA, Mielno - Hotel Medical SPA Unitral

Wejdź do świata rozkosznego relaksu i wyciszenia. Odkryj Relaksujący Dzień w SPA w Mielnie i przenieś się do miejsca, w którym najważniejszy jest Twój odpoczynek. Podczas swojego przeżycia wejdziesz do Term w klimacie Morza Martwego, skorzystasz z wyjątkowego masażu aromaterapeutycznego, a także zrelaksujesz się przy aromatycznej herbacie. Zakończeniem przygody będzie seans w tężni solankowej. Postaw na wymarzony relaks i zadbaj o swój przyjemny odpoczynek!

Relaksujący Dzień w SPA w Mielnie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Relaksujący Dzień w SPA. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 4 godzin.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Relaksujący Dzień w SPA składa się z:

- Wstępu do Term w klimacie Morza Martwego (2 godziny): basen solankowy o zasoleniu 15%, dostęp do świata saun i łaźni (biosauna, jaskinia lodowa, łaźnia solankowa, sauna sucha, lodowa studnia, natryski wrażeń, łaźnia parowa), jacuzzi w kamiennej grocie, misy do kąpieli stóp, całoroczne jacuzzi wewnętrzne;
- Masażu aromaterapeutycznego (ok. 80 minut);
- Odprężenia w wypoczywalni przy herbacie;
- Seansu w tężni solankowej.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 16 lat.

Relaksujący Dzień w SPA - Voucher na prezent

Relaksujący Dzień w SPA w Mielnie jest doskonałą okazją, by dobrze się bawić i rozkoszować przyjemnym odprężeniem. Voucher doskonale sprawdzi się jako pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub… dla siebie. Wejście do świata, w którym najważniejszy jest odpoczynek, to zdecydowanie przygoda, której czasami potrzebuje każdy z nas. Wybierz podarunek, który gwarantuje emocje i przekonaj się, że spełnianie marzeń może być naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Mielno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

Około 4 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Relaksujący Dzień w SPA składa się z: wstępu do Term w klimacie Morza Martwego (2 godziny): basen solankowy o zasoleniu 15%, dostęp do świata saun i łaźni (biosauna, jaskinia lodowa, łaźnia solankowa, sauna sucha, lodowa studnia, natryski wrażeń, łaźnia parowa), jacuzzi w kamiennej grocie, misy do kąpieli stóp, całoroczne jacuzzi wewnętrzne, masażu aromaterapeutycznego, odprężenia w wypoczywalni przy herbacie, seansu w tężni solankowej. Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 16 roku życia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Unitral

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.