(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Dzień w Spa dla Dwojga | Nowy Sącz

0.0 0 Opinii

Dzień w Spa dla Dwojga | Nowy Sącz


Nowy Sącz
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

748,99 zł

748,99 zł

O prezencie

Dzień w Spa dla Dwojga to nie tylko idealna odpowiedź na stres i zmęczenie, lecz także okazja do wspólnego spędzenia czasu z bliską Ci osobą. Masaż balijski pomoże Ci pozbyć się napięcia z całego ciała dzięki wykorzystaniu technik refleksoterapii, aromaterapii oraz akupresury, a peeling sprawi, że Twoja skóra odzyska dawny blask i nabierze większej elastyczności. Rytuał rewitalizujący wpłynie za to znakomicie na Twoją twarz. Poczuj się więc jak w niebie i pozwól sobie na dzień pełen relaksu.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pakiet trzech zabiegów w Spa oraz poczęstunek w postaci tajskiej herbaty. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które korzystają z niego jednocześnie.

Jakie zabiegi wchodzą w skład prezentu?
W skład prezentu wchodzą masaż balijski (60 minut), peeling całego ciała (30 minut) oraz tajski rytuał rewitalizujący na twarz (60 minut).

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 3,5 godziny.

Dzień w Spa dla Dwojga | Nowy Sącz to idealny prezent na rocznicę ślubu czy wspólne spędzenie urodzin. Podaruj bliskim Ci osobom relaks, który pozwoli im na odpoczynek na wielu płaszczyznach. Masaże oraz peeling wpłyną pozytywnie na ciała, a wzajemne towarzystwo z pewnością polepszy nastrój każdego obdarowanego.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Sącz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 3,5 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Obejmuje trzy zabiegi: masaż balijski, peeling całego ciała oraz tajski rytuał rewitalizujący, a także poczęstunek w postaci tajskiej herbaty.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Asana SPA Nowy Sącz

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.