Masaż Relaksacyjny dla Seniora l Płock

0.0 0 Opinii

Masaż Relaksacyjny dla Seniora l Płock


Płock
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Masaż Relaksacyjny dla Seniora, Płock - Kazumi Płock

Relaks i odprężenie stanowią ważny moment naszego życia. Warto czasem rzucić na chwilę wszystko i… ruszyć na spotkanie z przyjemnym odpoczynkiem. Zapraszamy na Masaż Relaksacyjny dla Seniora w Płocku, dzięki któremu przeniesiesz się do świata cudownego odprężenia. Profesjonalnie wykonany masaż poprawi Twoje krążenie krwi i rozluźni mięśnie, a przede wszystkim dostarczy Ci ukojenia i pozytywnej energii! Przekonaj się, jak przyjemnie można się relaksować!

Masaż Relaksacyjny dla Seniora w Płocku - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Relaksacyjny dla Seniora. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa masaż?
Masaż Relaksacyjny trwa 60 minut.

Jakie korzyści płyną z zabiegu?
Masaż Relaksacyjny jest masażem całego ciała, który zapewni Ci odpoczynek i odprężenie, przynosząc ulgę spiętym mięśniom. Ponadto ukoi on Twoje zmysły, wyciszając organizm oraz niwelując poziom stresu w organizmie.

Masaż Relaksacyjny dla Seniora - Voucher na prezent

Masaż Relaksacyjny dla Seniora w Płocku jest wyjątkową okazją, by wybrać się do świata odprężenia i relaksu. To także znakomity pomysł na prezent dla starszej osoby - odpowiednio wykonany masaż pozwala rozluźnić mięśnie, pozbyć się bólu oraz wypełnić ciało energią. Voucher sprawdzi się na każdą okazję - przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Płock

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Masaż Relaksacyjny jest masażem całego ciała, który zapewnia odpoczynek i odprężenie, przynosząc ulgę spiętym mięśniom. Ponadto ukoi on zmysły, wyciszając organizm oraz zmniejszy poziom stresu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kazumi

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.