eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zaprojektuj Swoje Klapki | 300 zł | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Zaprojektuj Swoje Klapki | 300 zł | Wiele Lokalizacji


Dostęp na terenie całego kraju.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

300,00 zł

300,00 zł

O prezencie

Tworzenie własnych rzeczy to okazja, aby rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność. Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i Zaprojektuj Swoje Klapki VIP! Stwórz niepowtarzalny, Twój własny i unikalny styl. Ponad 1000 możliwych kombinacji sprawi, że z pewnością będziesz mógł wyrazić siebie w taki sposób, jaki tylko sobie wymarzysz! Pokaż bliskim swój własny styl, chodząc w stworzonych przez siebie klapkach. Ty tworzysz, inni podziwiają! Po wykonanym projekcie, klapki zostaną dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres! Pokaż wszystkim swój unikalny styl!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje możliwość stworzenia swoich własnych klapek, w rozmiarze do 42. Jest to Voucher kwotowy na sumę 300 zł. Przeznaczony jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
W ramach prezentu otrzymasz dostęp do portalu, który umożliwi Ci stworzenie swoich własnych klapek. Personalizować swoje klapki możesz poprzez m.in.: wybór koloru klapek, podeszw i pasków, wybór wstążek i charmsów. Klapki możesz tworzyć dowolną ilość czasu.

Czy klapki zostaną do mnie dostarczone?
Tak, po zaprojektowaniu, klapki dotrą na adres, który wskażesz.

Zaprojektuj Swoje Klapki  sprawdzi się jako:
prezent na osiemnastkę, prezent dla żony, prezent na gwiazdkę

Potrzebujesz pomysłu na oryginalny prezent? Najlepiej, żeby jednocześnie był praktycznym podarunkiem? Jest rozwiązanie! Zaprojektuj Swoje Klapki VIP to świetny upominek dla Twoich bliskich, który obudzi ich kreatywność i pozwoli wyrazić siebie! Idealny na osiemnastkę lub urodziny! Podaruj ten super prezent i zobacz ile radości daje tworzenie własnych klapek!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całego kraju.

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Około 3 tygodni od złożenia zamówienia.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Nie dotyczy

Ważne informacje

Locco to połączenie wysokiej jakości „japonek” z biżuteryjnymi charmsami i dekoracyjnymi wstążkami. Wykonawca zapewnia zaprojektowanie własnych klapek oraz dostarczenie ich do osoby obdarowanej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Locco

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje