Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (6 okrążeń) | Wiele Lokalizacji

1 rok ważności Promocja
0.0 0 Opinii

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (6 okrążeń) | Wiele Lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..
1 os.
Voucher ważny do: 2025-05-28
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1339,00 zł

1339,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Zgodzisz się pewnie, że współczesne auta nie mają tego klimatu, co stare dobre amerykańskie samochody? Jeżeli również czujesz pewien sentyment do maszyn z przed pięćdziesięciu lat, to możliwość skonfrontowania dwóch najsłynniejszych amerykańskich aut na torze na pewno wprawi Cię w zachwyt. Zasiądź za kierownicą Chevroleta Camaro oraz Forda Mustanga i pokonaj nimi po trzy okrążenia. To powinno Ci wystarczyć do tego, aby wydać wyrok, który z tych dwóch samochodów jest bardziej wyjątkowy. Baw się dobrze!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (6 okrążeń) | Wiele Lokalizacji to luksusowy prezent dla każdego faceta. Nie ma chyba takiego mężczyzny, który przyjąwszy taki podarunek nie zapiałby z zachwytu. Wynika to z tego, że nawet Ci, którzy nie są fanami motoryzacji potrafią docenić piękno i kunszt wykonania kultowych amerykańskich samochodów. Wybierz taki prezent dla niego na urodziny, a przekonasz się o tym osobiście.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 6 okrążeń po pętli toru, po trzy każdym z aut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez. Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje