Babski Wieczór dla Przyjaciółek- Wino i Rozmowy o Modzie | Lublin

0.0 0 Opinie

Babski Wieczór dla Przyjaciółek- Wino i Rozmowy o Modzie | Lublin


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Najlepszy pomysł na relaks i odprężenie po trudnym, pełnym wyzwań tygodniu? Spotkanie z przyjaciółką! Zapraszamy na Babski Wieczór dla Przyjaciółek- Wino i Rozmowy o Modzie! Spędźcie fantastyczny wieczór. delektując się smakiem wybornego wina! Spotkanie pozwoli Wam “naładować baterie” i poznać najnowsze trendy modowe, wprost od profesjonalnej stylistki! To nie będzie kolejne nudne spotkanie! Będzie to wieczór, który dostarczy Wam dawkę humoru i praktycznej wiedzy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje babski wieczór dla przyjaciółek - spotkanie ze stylistką i kosmetologiem połączone z degustacją wina.

Ile czasu potrwa spotkanie?
Przeżycie będzie trwało około 2 godziny.

Co wchodzi w skład spotkania?
Spotkanie obejmuje prezentacje 3 jakościowych win z poczęstunkiem w stylu hiszpańskich przekąsek oraz deser do wina. Spotkanie prowadzi sommelier wraz ze stylistką, która poruszać będzie tematykę modową, taką jak np.: sztuka łączenia kolorów, makijażu, typy sylwetek oraz najnowsze trendy modowe.

Babski Wieczór dla Przyjaciółek- Wino i Rozmowy o Modzie sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent na Dzień Kobiet, prezent na mikołajki

Szukasz pomysłu na prezent, który pozwoli Tobie i Twojej znajomej na wspólne wyjście? Babski Wieczór dla Przyjaciółek- Wino i Rozmowy o Modzie to doskonała okazja na odstresowanie i odprężenie się przy kieliszku dobrego wina! Idealny podarunek z okazji urodzin lub imienin! Świetnie sprawdzi się również jako upominek z okazji rocznicy lub Świąt Bożego Narodzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje prezentacje 3 jakościowych win z poczęstunkiem w stylu hiszpańskich przekąsek + deser do wina w Winebarze Manufaktura Wina. Spotkanie prowadzi Sommelier w towarzystwie stylistki i kosmetologa – krótkie i zabawne opowieści o modzie i urodzie połączone z pokazami dotyczącymi wybranych tematów, np.: sztuka łączenia kolorów, makijażu, typy sylwetek, trendy modowe. Spotkanie odbywa się w grupie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Willa Win

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.