Degustacja Wina - Warsztaty z Sommelierem | Łódź

1.0 1 Opinii

Degustacja Wina - Warsztaty z Sommelierem | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,00 zł

129,00 zł

O prezencie

Lubisz smak dobrego wina? Interesuje Cię jak powstają poszczególne jego rodzaje? Mamy dla Ciebie Degustację Wina, która pobudzi Twoje kubki smakowe i uświadomi Ci po czym poznać dobry, dojrzały trunek. Razem z sommelierem wybierzesz się w podróż przez winiaraski świat i dowiesz się jak odróżnić od siebie wybrane szczepy win. Skosztuj różnych rodzajów wina i rozkoszuj się ich esencją. Odkryj smak, który do tej pory był Ci obcy.

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: wina serwowane podczas degustacji, wodę mineralną, bagietkę oraz obsługę wykwalifikowanego personelu, a także wykład profesjonalnego sommeliera.

Jak przebiega realizacja?

Podczas degustacji uczestnicy spróbują kilku rodzajów win oraz poznają specyfikę ich wytwarzania.

Czy wiesz, że...?

Poza oczywistym kolorem czerwonym, białym czy różowym, można powiedzieć dużo więcej o charakterze wina, zanim upijemy pierwszy łyk. Przyjdź na Warsztaty z Sommelierem i przekonaj się sam!

Degustacja Wina - Warsztaty z Sommelierem sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, prezent na imieniny, prezent dla ukochanego

Nie masz pomysłu na niezwykły prezent dla miłośnika szlachetnych trunków? A może chcesz znaleźć wyjątkowy podarunek dla Niego? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Degustacja Wina to strzał w dziesiątkę! Ten niebanalny prezent sprawdzi się na każdą okazję! To idealny prezent na Dzień Chłopaka, na Święta dla Taty lub dla Męża na rocznicę. Nie zastanawiaj się dłużej i wręcz ten nietuzinkowy voucher na prezent już dziś!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2h

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Degustacja odbywa się w grupach min. 10-osobowych podczas specjalnie organizowanych eventów. Prezent przeznaczony jedynie dla osób pełnoletnich. Dokładny program warsztatów jest zależny od tematyki organizowanej degustacji. Wymagana rezerwacja telefoniczna. Realizacja prezentu może zostać wyznaczona jedynie podczas specjalnie organizowanych eventów. w zależności od wybranego terminu. Realizacje odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie Łodzi w zależności od wybranego terminu.1.0 1 Opinii

Marzena J.

Rewelacyjni prowadzący. Atmosfera sprzyjająca poznawaniu zagadnień związanych z produkcją wina i rozpoznawaniem zapachów i nawiązywaniu nowych kontaktów. Bardzo mi się podobało.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.