JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zostań Bohaterem Powieści

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zostań Bohaterem Powieści

Wysyłka na terenie całej Polski

119 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

W wolnym czasie uwielbiasz czytać książki? Zapach nowych lektur przyprawia Cię o gęsią skórkę? W takim razie wyobraź sobie, że dostajesz książkę, w której Ty i Twoi bliscy zostają głównymi postaciami. Książkę, w której to Ty wybierasz klimat i rodzaj opowieści! Teraz już nie musisz marzyć o tym, by stać się głównym bohaterem historii czytanej przed snem, teraz to marzenie może się spełnić! Niech książka, w której grasz główne skrzypce stanie się numerem jeden w Twojej biblioteczce!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje spersonalizowaną książkę.

Jakiego gatunku opowieści obdarowany może zostać bohaterem?

Do wyboru jest romans, kryminał, thriller, horror oraz sport.

Jak wygląda realizacja prezentu?

Obdarowany podczas rezerwacji vouchera podaje imiona bohaterów oraz ich cechy szczególne, by dopasowanie postaci było jak najbardziej realne.

Zostań Bohaterem Powieści sprawdzi się jako:

prezent dla kobiety, prezent dla mężczyzny, prezent na urodziny, prezent na Święta.

Szukasz prezentu dla niej? Wiesz, że uwielbia czytać książki, ale wszystkie nowości goszczą już w jej biblioteczce? W takim razie podaruj jej książkę, w której może sama stać się bohaterem! Twój przyjaciel uwielbia nowości polskiej literatury? W takim razie książka o nim będzie idealnym pomysłem! Unikatowa i wyjątkowa sprawdzi się również jako prezent na urodziny! Możliwość bycia częścią literackiego dzieła to marzenie niejednego mola książkowego, teraz to marzenie możesz spełnić!


Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Czas trwania

Przygotowanie książki,druk oraz wysyłka trwa około 24 dni.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje spersonalizowaną książkę. Obdarowany posiada do wyboru jeden z następujących gatunków opowieści: romans, kryminał, thriller, horror oraz sport.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (7)

Renata

Bardzo szybka realizacja i idealny kontakt :)

Katarzyna

Bardzo dobry kontakt z firmą przy realizacji zamówienia (p, Natalią), Odpowiedziała na wszystkie pytania, a nawet więcej. Polecam

Robert Kasprzak

Książka ze mną w roli głównej, to super prezent! Uśmiałem się do łez, zwłaszcza, że byli w niej też moi przyjaciele! Naprawdę polecam!!!

Anna Czajka

Super pamiątka, dostawa na czas, każdy powinien mieć taką książkę!

Anna Stachera

jestem zadowolona z realizacji zamówienia dotyczy to zarówno daty realizacji zamówienia jak i zgodności zamówienia oraz szybkości przesyłki. Kontakt mailowy z osobą podającą szczegóły co do ustalenia konkretów realizacji zamówienia był również bez zarzutu.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.