Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym dla Czterech Osób (1 godzina) | Warszawa

0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym dla Czterech Osób (1 godzina) | Warszawa


Warszawa
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na aktywny wieczór dla całej grupy? Lubicie aktywność, która łączy się z dobrą zabawą? Szalona Zabawa na Trampolinach i w Parku Linowym dla Czterech Osób to wymarzona okazja na świetne spędzenie czasu w gronie przyjaciół! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Szalone skakanie na trampolinach, wymagające trasy w parku linowym, możliwość wspinaczki oraz ekstremalnie trudny tor ninja! Pełen pakiet, który pozwoli na świetną zabawę nawet osobom o różnym charakterze!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje bilety wstępu dla czterech osób do Strefy Trampolin, na Park Linowy, Happy Climb i Tor Ninja na 1 godzinę. W ramach prezentu można również skorzystać ze Ścianki Wspinaczkowej, jednak należy mieć własny sprzęt lub go wypożyczyć.

Czym jest tor ninja?

To specjalnie przygotowany tor przeszkód, na którym musicie wykazać się sprawnością i sprytem! Pokażcie wszystkim, że już dziś możecie stać się prawdziwymi japońskimi wojownikami ninja!

Jaki strój jest wymagany?

Wymagany jest strój sportowy. Musicie czuć się swobodnie wykonując kolejne akrobacje! Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, w których możecie korzystać z atrakcji ośrodka.

 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent zawiera skarpetki antypoślizgowe zapewniające bezpieczeństwo. W przypadku strefy trampolin min. wiek to 3 lata. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna (do 10 r.ż) lub jego pisemna zgoda (powyżej 10 r.ż). Osoby do 6 r. ż. muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (wejście opiekuna za darmo). W przypadku parku linowego min. wiek to 8 lat, min. wzrost 135 cm, maks. waga 130 kg. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Przed przybyciem skontaktuj się telefonicznie z wykonawcą i sprawdź dostępność terminów. Pamiętaj, że na miejscu realizacji należy pojawić się 15 minut przed wybraną godziną w celu przebrania oraz rejestracji (przy rejestracji należy przekazać voucher).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Stacja Grawitacja

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.