Poprowadź Porsche 911 S Martini Racing Edition (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Poprowadź Porsche 911 S Martini Racing Edition (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Samochody największych światowych marek od zawsze budziły niezrównane emocje. Niewiele modeli jednak przeszło do historii z takim hukiem, a może bardziej warkotem, niż Porsche 911. Carrera stała się samochodem ikonicznym i elitarnym, z którym niewielu miało okazję się zmierzyć. Teraz Ty masz na to szansę! Zasiądź za sterami Porsche 911 S Martini Racing Edition, wyprodukowanego w nakładzie jedynie 80 sztuk by uczcić legendarny wyścig Le Mans. To maszyna, którą nie łatwo okiełznać! Myślisz, że sobie z nią poradzisz? Czas się przekonać!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Niepowtarzalnie! Zasiądziesz za sterami unikalnego Porsche 911 S w wersji Martini Racing, będziesz miał chwilę na zaprzyjaźnienie się z kokpitem maszyny, a potem ruszysz w nieznane, próbując okiełznać jego moc na profesjonalnym torze wyścigowym! Wielkie emocje gwarantowane!

Gdzie odbędzie się Twoja jazda?
Moc silnika swojego supersamochodu będziesz mógł sprawdzić na Torze w Kielcach lub w Warszawie.

Jaki silnik kryje się pod maską Porsche 911 S Martini Racing Edition?
Został tam umieszczony silnik o onieśmielającej mocy 400KM! Okiełznanie go nie będzie łatwe — ale z pewnością przyniesie mnóstwo satysfakcji!

Poprowadź Porsche 911 S Martini Racing Edition (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji sprawdzi się  jeśli motoryzacja  to pasja Twojego chłopaka. Możliwość poprowadzenia takiego samochodu z pewnością spełni oczekiwania każdego wielbiciela czterech kółek - nawet tego najbardziej wymagającego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru (około 1 km).

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Jazda za kierownicą samochodu w obecności instruktora. Przed realizacją krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa. Wymagane prawo jazdy kat. B (należy okazać przed realizacją). Możliwość realizacji prezentu jedynie w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SJS Driving Experience

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Izabela N.

Super adrenalina, warte swojej ceny :) instruktor bardzo miły, Polecam wszystkim lubiącym szybka jazdę

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.