Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Aston Martin Vantage (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

1 rok ważności
4.0 2 Opinii

Jazda Aston Martin Vantage (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..
1 os.
Voucher ważny do: 2025-06-23
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

439,00 zł

439,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Wiesz jaką prędkość osiąga Aston Martin Vantage? Zamiast sprawdzać to w Internecie, przekonaj się o tym osobiście. Masz niepowtarzalną okazję poprowadzenia tego luksusowego auta na torze. Jazda Aston Marting Vantage to wspaniała, motoryzacyjna przygoda! Przekonaj, ile wyciągnie maszyna, która pod maską chowa, aż 426 koni mechanicznych i rozpędza się do setki w mniej niż 4 sekundy. Ta przygoda, może się okazać dla Ciebie naprawdę ekstremalnym doświadczeniem, dlatego dobrze się do niej przygotuj. Zarezerwuj termin i sprawdź się na wyścigowym torze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę Aston Martinem Vantage, dla jednej osoby. Obdarowany pokona okrążenie po torze.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.


Jazda Aston Martin Vantage (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji  będzie spełnieniem marzeń i niecodzienną przygodą. Wiesz, że aby Twój prezent dla faceta był naprawdę wyjątkowy musisz wybrać coś nietypowego i gwarantującego niezapomniane emocje? Motoprezent dokładnie to zapewnia. Jeżeli wręczysz mu taki podarunek, na pewno będzie umiał się odwdzięczyć we właściwy sposób.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.4.0 2 Opinii

Zobacz inne propozycje