Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (4 okrążenia) | Tor Główny

1 rok ważności Promocja
0.0 0 Opinii

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (4 okrążenia) | Tor Główny


Poznań, Katowice
1 os.
Voucher ważny do: 2025-06-20
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1749,00 zł

1749,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Czy chcesz przeżyć najbardziej ekscytującą lekcje historii w swoim życiu? Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang będzie dla Ciebie wyjątkową podróżą do przeszłości, podczas której skonfrontujesz ze sobą dwie legendy amerykańskiej motoryzacji. Przekonaj się co sprawiło, że te dwa kultowe modele podbiły serca setek tysięcy użytkowników na całym świecie. Taka okazja, może się więcej nie powtórzyć, dlatego jak najszybciej zarezerwuj termin i przeżyj najwspanialszą motoryzacyjną przygodę. Spełnij swoje marzenie!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (4 okrążenia) | Tor Główny to chyba najbardziej luksusowy prezent dla faceta, o jakim ten może zamarzyć. Taki podarunek przez wszystkich mężczyzn będzie zapamiętany do końca życia – stanie się motywem przewodnim większości opowieści i zwierzeń. Możesz mieć pewność, że żaden inny prezent dla niego nie będzie przejawiał tak wielkiej wartości.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 4 okrążeń po pętli toru, po dwa każdym z aut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie przez stronę www.autoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje