JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (4 okrążenia) | Tor Główny

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (4 okrążenia) | Tor Główny


Poznań, Katowice
1 os.

1749 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1749 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Czy chcesz przeżyć najbardziej ekscytującą lekcje historii w swoim życiu? Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang będzie dla Ciebie wyjątkową podróżą do przeszłości, podczas której skonfrontujesz ze sobą dwie legendy amerykańskiej motoryzacji. Przekonaj się co sprawiło, że te dwa kultowe modele podbiły serca setek tysięcy użytkowników na całym świecie. Taka okazja, może się więcej nie powtórzyć, dlatego jak najszybciej zarezerwuj termin i przeżyj najwspanialszą motoryzacyjną przygodę. Spełnij swoje marzenie!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (4 okrążenia) | Tor Główny to chyba najbardziej luksusowy prezent dla faceta, o jakim ten może zamarzyć. Taki podarunek przez wszystkich mężczyzn będzie zapamiętany do końca życia – stanie się motywem przewodnim większości opowieści i zwierzeń. Możesz mieć pewność, że żaden inny prezent dla niego nie będzie przejawiał tak wielkiej wartości.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 4 okrążeń po pętli toru, po dwa każdym z aut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie przez stronę www.autoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.