Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari F458 Italia (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

5.0 1 Opinie

Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari F458 Italia (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Masz takie wspomnienia, które zawsze chętnie przywołujesz z nostalgią? Jeżeli tak, to niedługo będziesz mieć jeszcze jedno. Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari 458 Italia, będzie dla Ciebie doświadczeniem, którego nigdy nie zapomnisz. Poprowadź dwa przerażająco szybkie samochody i rozstrzygnij, który z nich Twoim zdaniem zasługuje na laur pierwszeństwa. Taka konfrontacja wymaga stalowych nerwów i nie lada umiejętności. Przygotuj się do niej odpowiednio!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Czy jest możliwość nagrania przejazdu?
Tak, na miejscu można zakupić film z przejazdu w kwocie 70 złotych. Film w postaci linku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail w terminie do 14 dni roboczych od daty przejazdu.

Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari F458 Italia (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji to prawdziwie wyjątkowy prezent.
Jeżeli chcesz kupić wyjątkowy prezent na urodziny dla faceta, to wybierając Pojedynek McLaren 650S vs Ferrari F458 Italia masz gwarancję, że obdarowany będzie zachwycony niczym dziecko. Wiedz, że ten podarunek to nie jest zwyczajny motoprezent, ale luksusowa przygoda, o której marzy każdy wielbiciel szybkiej jazdy i wyścigowych samochodów.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru, po jednym każdym z aut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.5.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Tomasz Sikora

Bardzo dobra organizacja. Świetna ekipa koordynatorów i instruktorów. Mega przeżycie. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.