Jazda McLaren 650S (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Jazda McLaren 650S (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
Voucher ważny do: 2024-03-24
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Czy masz wystarczająco wiele odwagi, aby wcisnąć gaz do dechy w samochodzie, który osiąga moc 650 KM? Zastanów się dobrze nad odpowiedzią, bo już niedługo będziesz mieć taką możliwość. Jazda McLarenem 650S to rozrywka dla osób o naprawdę mocnych nerwach i nieprzeciętnych zdolnościach prowadzenia samochodu. Auto, które osiąga prędkość 200 km/h w nieco ponad 11 sekund wymaga naprawdę rozważnego użytkowania lub przynajmniej profesjonalizmu za kierownicą. Przekonaj się, czy Twoje umiejętności sprostają tej maszynie!

Parametry techniczne McLaren 650s:
Silnik: 3,8l V8
Pojemność sinika: 3799cm3
Przyśpieszenie do 100 km/h: 3 sekundy
Moment obrotowy: 680 Nm przy 6000 obr./min
Prędkość maksymalna: 333 km/h
Typ silnika: Spalinowy
Moc: 650KM
Skrzynia biegów Skrzynia biegów: Automatyczna

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Czy jest możliwość nagrania przejazdu?
Tak, na miejscu można zakupić film z przejazdu w kwocie 70 złotych. Film w postaci linku do pobrania zostanie wysłany na adres e-mail w terminie do 14 dni roboczych od daty przejazdu.

Jazda McLaren 650S (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji to opcja dla wymagających. Trudno sobie wyobrazić, aby motoprezent, który gwarantuje jazdę sportowym bolidem po torze nie zachwycił jakiegokolwiek faceta. Jeżeli więc pragniesz sprawić ojcu, albo mężowi naprawdę wyjątkowy podarunek, to masz sto procent pewności, że Jazda McLarenem 650S wzbudzi w nich ogromną ekscytację. Wręcz taki prezent dla niego, który będzie spełnieniem marzeń.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.