Prezenty na Ślub i Rocznicę

Ślub to jedno z najbardziej radosnych wydarzeń w życiu. Prezent dla młodej pary powinien być niezapomniany i wyjątkowy. Dlatego podaruj nowożeńcom przeżycie! Wybierz jedną z ponad 150 propozycji.
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 226
60 z 226

Najwspanialszy dzień w życiu?

Mówi się, że dla wielu kobiet ślub to najważniejszy dzień w ich życiu. Dla mężczyzn zaś ich największy życiowy błąd. Poza sferą popularnych żartów ślub to jednak bez wątpienia jeden z najwspanialszych momentów w życiu obu partnerów. To również szczególna okazja do wręczania prezentów dla rodziny i przyjaciół pary młodej. Wybór upominku, który wyróżni się w gronie tak wielu innych to nie lada wyzwanie. Dzięki Wyjątkowemu Prezentowi możesz jednak być pewien, że twój prezent zostanie zapamiętany na długo.

Ślub i rocznice, których nigdy nie zapomnicie

"Zbliża się ślub bliskiej ci osoby, a ty nie wiesz jak sprawić, by to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe? Podaruj przeżycie! Romantyczna kolacja dla dwojga sprawdzi się, gdy weselne emocje już opadną. A gdy przebrzmi także miesiąc miodowy, wyjazd dla dwojga pozwoli powrócić do towarzyszącego mu klimatu. A może chcesz wyróżnić się dostarczając parze młodej nieco emocji? Lot paralotnią, strzelnica czy 4x4 to sposób na monotonię codziennego życia i ten moment, gdy wspólne spędzanie czasu powoli zamienia się w rutynę. A może ślub macie dawno za sobą i poszukujecie pomysłu na to, by podtrzymać między wami płomień? Rocznica to nie tylko kolejna data w kalendarzu, odmierzająca czas, jaki minął od pamiętnego wesela. To także symbol trwałości waszego związku. Ją zaś – jak pewnie dobrze wiecie – należy starannie pielęgnować. Jak to zrobić? Wybierzcie Romantyczny masaż dla dwojga lub lot balonem, a wspólnie spędzony czas będzie odtąd kojarzył się wam wyłącznie pozytywnie. W ciągu lat małżeństwa staliście się bardziej praktyczni? Postawcie na kurs kulinarny, dzięki któremu będzie mogli regularnie zaskakiwać swoje dzieci (i siebie samych) smakami, których dotąd nie potrafiliście wyczarować.
"

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.