(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Gdańsk

Nowość Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Magiczna Kolacja - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Gdańsk


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

 
 
Jak przeżyć wyjątkowy i smaczny wieczór jednocześnie? Najlepiej korzystając z niezwykłego połączenia iluzji i wykwintnego jedzenia. Zapraszamy na absolutnie niezapomnianą Magiczną Kolację, odbywającą się w renomowanej restauracji w Gdańsku. Czeka tam na Ciebie magiczny popis: doświadczonego iluzjonisty oraz szefa kuchni. Obaj stoczą “pojedynek” o to, kto bardziej skradnie Twoje serce. Przygotuj się na niezwykły wieczór i przeżyj cudowne chwile, rozkoszując się pysznym jedzeniem i popisem czystej magii! Wybierz się do krainy baśni!
 
Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Magicznej Kolacji. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.
 
Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.
 
Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Kajetana Bieleckiego. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.
 
Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego i napoju. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.
 
Magiczna Kolacja | Gdańsk sprawdzi się jako prezent na urodziny dla przyjaciółkiJest to wspaniała okazja, by wybrać się do miejsca, w którym magia unosi się powietrzu. Zobacz, jak łatwo podarować niezapomniany prezent i spełnić marzenia bliskiej osoby!
 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne i napój. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.