Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja VIP - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Warszawa

Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Magiczna Kolacja VIP - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Marzysz o podróży do świata pełnego magii i niezwykłych wrażeń? Uwielbiasz pokazy iluzji i dobre jedzenie? Zapraszamy do eleganckiej restauracji w Warszawie, w której odbędzie się Magiczna Kolacja VIP, czyli połączenie pokazów iluzji z wyrafinowaną kolacją. Prowadzącym spotkanie będzie doświadczony iluzjonista - Maciej Piskorz, który występował będzie nie tylko na głównej scenie, ale także przy stolikach, zapewniając niezwykłą zabawę gościom restauracji. Skorzystaj z okazji, by przenieść się do świata, w którym niemożliwe staje się absolutnie możliwe. Drugim z magików, którzy zadbają o to, by wieczór był wyjątkowy, będzie szef kuchni, który przygotuje specjalne dania, pasujące smakiem i wyglądem to tego niezwykłego wydarzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w magicznej kolacji, w wersji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez Macieja Piskorza. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji. Magik, za pośrednictwem gagów, żartów i ciekawych trików, sprawi, że przeniesiesz się do zupełnie innego świata, gdzie niemożliwe nie istnieje. Iluzjonista zaprezentuje świat magii, będzie współtworzył z Tobą iluzje, a nawet tłumaczył, jak zaczarować znajomych. Jedzeniowe inspiracje także będą miały znaczenie - cały pokaz będzie wypełniony nawiązywaniem do kuchni, a w każdym triku będzie można odnaleźć kulinarne odniesienia.

Jakie sztuczki będzie wykonywał magik?
Nie chcemy zdradzać szczegółów, żeby nie psuć Ci niespodzianki, więc zdradzimy tylko, że:

- Dowiesz się, jak znaleźć pieniądze w owocach.
- Przekonasz się, jakie magiczne właściwości skrywają serwetki...
- Zobaczysz, jak można teleportować… ser.
- Zrozumiesz, dlaczego magicy nienawidzą spaghetti.

To oczywiście tylko część sztuczek, które zaprezentuje magik podczas wykwintnej kolacji. Po przeżyciu będziesz się zastanawiać: Kto był lepszym magikiem: Iluzjonista czy Szef kuchni?

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, napoju i kieliszka wina. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja VIP | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla singla i niezwykłe przeżycie, które z pewnością sprawi radość bliskiej osobie. Niezwykły pomysł na prezent dla każdego, kto uwielbia magię, tajemnicę i znakomite jedzenie. Podaruj bliskiej osobie spełnienie marzeń i niesamowitą, kulinarno-magiczną przygodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne, deser, napój oraz kieliszek wina. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Magiczna Kolacja | Warszawa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje